پیش بینی ۲۱۹ شعبه اخذ رای در خوی/هیات اجرایی انتخابات تشکیل
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش بینی ۲۱۹ شعبه اخذ رای در خوی/هیات اجرایی انتخابات تشکیل
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، کریم علی نژاد یکشنبه شب در جلسه شورای اداری خوی با بیان اینکه از این تعداد، ۱۵۷ صندوق ثابت و ۶۲ صندوق سیار در نظر گرفته شده است، افزود: همچنین هیأت اجرایی این دوره از انتخابات در خوی تشکیل شده که با همراهی ۱۱ نفر از متنفذان تشکیل و جلسات متعددی برای آشنایی و پیگیری امور انتخاباتی و نیز بررسی معایب سال‌های گذشته برگزار می‌شود.
وی با اشاره به ولایتمداری مردم خوی در سالروز حماسه ۹ دی ماه عنوان کرد: تجمع و حضور پرشور مردم خوی در سالروز حماسه ۹ دی ماه امسال، نشان از اعلام قاطع حمایت و تجدید میثاق با ولایت فقیه بود که در نوع خود مثال زدنی است که به طور قطع در انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی هم تکرار خواهد شد.
فرماندار خوی همچنین با قدردانی از دستگاه‌های اطلاعاتی خوی افزود: عملیات کاملاً پیچیده و مهمی طی روزهای اخیر انجام شده و تعدادی از گروگانگیر ها در شهرستان خوی دستگیر شدند که جا دارد از تمامی سربازان گمنام امام زمان در سپاه پاسداران و اداره اطلاعات و نیز نیروهای مسلح قدردانی کنیم.
علی نژاد با اشاره به موضوع مهم تکریم ارباب رجوع اظهار کرد: وظیفه ادارات است تا تکریم ارباب رجوع را جدی بگیرند چراکه مردم ما مردم قانعی هستند و نباید از این موضوع سو استفاده شود.
وی با تاکید بر اینکه اموال عمومی باید برای خدمات دهی به مردم استفاده شود، گفت: خودروهای پلاک قرمز صرفاً برای خدمت به مردم است و برای انجام امور شخصی نباید استفاده شود.
امام جمعه شهرستان خوی نیز در این جلسه اظهار کرد: عملکرد مدیران باید امیدآفرین و قابل لمس در زندگی‌مردم باشد نباید اقدامی انجام دهیم که مردم را نسبت به نظام بدبین کند.
حجت الاسلام والمسلمین حجت قاسم خانی به اهمیت مشارکت در انتخابات اشاره کرد و افزود: حضور حداکثری مردم پای صندوق‌های رأی، مشت محکمی به دهان استکبار جهانی خواهد بود.
در این جلسه از زحمات اسماعیل سالم خویی تقدیر و با حکم استاندار آذربایجان غربی، محمد زینالی به عنوان معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری شهرستان خوی معرفی شد. امیدوارم از خبر پیش بینی ۲۱۹ شعبه اخذ رای در خوی/هیات اجرایی انتخابات تشکیل
شد
راضی بوده باشید.

پیش بینی ۲۱۹ شعبه اخذ رای در خوی/هیات اجرایی انتخابات تشکیل
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۱ ۰۲:۴۰:۵۵