پیش بینی معاملات دوشنبه ۸ خرداد۱۴۰۲/صف های خرید سنگین در راه
است؟

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش بینی معاملات دوشنبه ۸ خرداد۱۴۰۲/صف های خرید سنگین در راه
است؟
به گزارش خبرنگار سایت احکام، امروز مانند دو روز قبل شاهد ترس در آغاز معاملات و اصلاح در شاخص کل و منفی و قرمز شدن در بسیاری از نمادهای بازار بودیم.
علی فراقی کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت معاملات یکشنبه بورس گفت: یکی از معدود نکات مثبت معاملات امروز را پس از منفی بودن و به صف نشستن بسیاری از نمادها را می‌توان افت محسوس یا ریختن صف‌ها دانست زیرا در ساعت پایانی شاهد افزایش تقاضا بودیم و به یکباره بسیاری از صف‌ها سنگین آب شدند.
فراقی افزود: اگر به رفتار معاملاتی روز یکشنبه بخواهیم دقت کنیم سایه‌ای از تعمد و رفتاری هدفمند در پس این رفتارها دیده می‌شود زیرا گام‌های بزرگ به یکبار از توان و قدرت سرمایه گذاران خرد خارج است و این اقدامات باید با پول‌های درشت انجام شود.
این کارشناس اضافه کرد: حجم در معاملات دوشنبه همه کاره خواهد بود، بازار می‌تواند به یکباره با صف خرید سنگین و تقاضا کار خود را شروع کند ولی اگر بازار بخواهد با حجمی همچنان ضعیف به کار خود ادامه دهد انتظار افت و یک حرکت سینوسی بالا و پایین و نوسانی را خواهیم داشت.
فراقی در پایان گفت: برای بازدهی مثبت فردا هم تک نمادهایی مانند عرضه‌های اولیه دو هفته اخیر و تک نمادهایی مانند خاور و از این دست نمادها که با گزارش‌های قابل قبولی همراه بودند که می‌توان آنها را در رأس رشد قیمتی نمادهای بازار در نظر گرفت. امیدوارم از خبر پیش بینی معاملات دوشنبه ۸ خرداد۱۴۰۲/صف های خرید سنگین در راه
است؟
راضی بوده باشید.

پیش بینی معاملات دوشنبه ۸ خرداد۱۴۰۲/صف های خرید سنگین در راه
است؟  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۹ ۰۲:۳۷:۲۸