پیش بینی معاملات بورس ۷ تیر۱۴۰۲/ همبستگی بازار با اخبار
پتروشیمی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش بینی معاملات بورس ۷ تیر۱۴۰۲/ همبستگی بازار با اخبار
پتروشیمی
به گزارش خبرنگار سایت احکام، نامه منتشر شده از وضعیت خوراک صنعت پتروشیمی بهانه‌ای شد برای فروش نمادهای پتروشیمی، دیروز هم نامه تکذیب افزایش پالایشی‌ها منتشر شد و این هماهنگی در خبرهای بد را نمی‌توان اتفاقی ارزیابی کرد و احتمالاً عده‌ای هستند که می‌خواهند بازار در این شرایط ریزش کرده و از این ریزش منتفع هستند.
با توجه به شرایط بازار، احتمالاً در روز چهارشنبه نیز شاهد ریزش بازار خواهیم بود مگر اینکه تکذیب به شدت قوی از طرف یکی از مقامات اقتصادی دولت در این باره اتفاق بیفتد، تا به این لحظه سازمان بورس در نامه‌ای خواستار شفافیت در نرخ خوراک شده است و اعلام رسمی شرکت‌ها نیز می‌تواند ادامه روند ریزشی یا وضعیت برعکس را در بازار سرمایه رقم بزند.
علی فراقی، کارشناس بازار سرمایه در پیش بینی وضعیت بازار سرمایه گفت: احتمالاً شاخص کل وضعیت چهارشنبه را با منفی شروع کند و برای شاخص کل می‌توان افتی قوی‌تر نسبت به شاخص هموزن متصور بود. انتظار می‌رود نمادهای صرفاً کوچک‌تر بازار که اغلب ریالی محور هستند جز بهترین‌های بازار در روز آتی باشند و طبق معمول نمادهای دلاری کم توان ترین و در رأس آنها می‌توان به دلیل نامه منتشر شده پتروشیمی‌ها دانست و اعلام این خبر می‌تواند روند بازار را تعیین کند، اما به نظر بنده قیمت در وضعیت جذابی قرار گرفته و حقوقی‌ها خریداران بازار در روز چهارشنبه هستند. امیدوارم از خبر پیش بینی معاملات بورس ۷ تیر۱۴۰۲/ همبستگی بازار با اخبار
پتروشیمی
راضی بوده باشید.

پیش بینی معاملات بورس ۷ تیر۱۴۰۲/ همبستگی بازار با اخبار
پتروشیمی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۸ ۰۲:۴۱:۱۸