پیش بینی معاملات بورس ۱۴ تیر ۱۴۰۲/ ریالی‌ها بهتر از
دلاری‌ها

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش بینی معاملات بورس ۱۴ تیر ۱۴۰۲/ ریالی‌ها بهتر از
دلاری‌ها
به گزارش خبرنگار سایت احکام، روز سه شنبه بازار مانند روز قبل خود با تقاضا مواجه شده و طبق پیش بینی‌های سایت احکام در هفته گذشته و با رسیدن به نواحی حمایت قوی بورس باز هم در برخی از نمادها جذاب شد.
علی فراقی، کارشناس بازار سرمایه در این باره به سایت احکام گفت: با توجه به روند معاملاتی روز سه شنبه می‌توان روز آتی را با شروع نسبتاً با تقاضای قوی‌تر در نظر گرفت که البته اگر در نیمه اول بازار شاهد حجم‌های خوبی نسبت به روز سه شنبه در نیمه اول دریافت کند می‌تواند انتظار داشت که بازار روز آتی را با کندل سبز به پایان برساند که در غیر این صورت و عدم همراهی حجم و ارزش معاملات در نیمه اول بازار امکان قدرت گرفتن عرضه نسبی در بازار وجود دارد که می‌تواند در نیمه اول رو به بالا و در نیمه دوم با توجه به همراهی نقدینگی جهت نیمه دوم بازار تا آخر زمان معاملاتی تعیین گردد.
فراقی در پایان گفت: برای بهترین نمادهای بازار هم می‌توان نمادهای ریالی و ضعیف‌ترین را صرفاً نمادهای دلار محور در نظر گرفت. از لحاظ حرکتی شاخص‌های بازار هم می‌توان رفتار نسبتاً بهتری را در شاخص کل نسبت به شاخص هم وزن بازار در نظر گرفت. امیدوارم از خبر پیش بینی معاملات بورس ۱۴ تیر ۱۴۰۲/ ریالی‌ها بهتر از
دلاری‌ها
راضی بوده باشید.

پیش بینی معاملات بورس ۱۴ تیر ۱۴۰۲/ ریالی‌ها بهتر از
دلاری‌ها  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۰۵ ۰۲:۴۶:۲۶