پیش بینی بورس ۲۳ خرداد ۱۴۰۲

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش بینی بورس ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ علی فراقی کارشناس بازار سرمایه درباره آخرین وضعیت بورس به سایت احکام گفت: برای پیش بینی روز سه شنبه معاملاتی با توجه رفتار معاملاتی روز دو شنبه انتظار جمع بندی و ثبت یک روز تعادلی خواهد رفت هر چند با توجه به جذب نقدینگی توسط پذیره نویسی در جریان روز سه شنبه انجام خواهد شد در بازار و جذب مقداری از این نقدینگی انتظار افت قدرت خریداران در بازار روز آتی خواهد رفت که به نسبت مقداری از قدرت گیری عرضه روز دوشنبه را هم نمی‌توان از پذیره نویسی این صندوق بی تأثیر دانست.
فراقی افزود: موردی که باید ذکر شود هرچقدر از این دست موارد جذب نقدینگی مانند عرضه‌های اولیه و پذیره نویسی در وضعیت فعلی بازار ادامه دار تر باشد انتظار افت کیفیت بازار و افت قدرت خریداران در بازار دور از انتظار نیست.
فراقی در پایان گفت: انتظار می‌رود یک همگرایی بین دو شاخص کل و هموزن برقرار شود که این همگرایی می‌تواند صرفاً به سمت ثبت یک روز قرمز بینجامد و در این شرایط می‌توان نمادهای ریالی را بهترین نمادهای بازار دانست، اگر بازار مثبت هم شود انتظار می‌رود با شدت کم و ارزش معاملات پایین همراه شود. امیدوارم از خبر پیش بینی بورس ۲۳ خرداد ۱۴۰۲ راضی بوده باشید.

پیش بینی بورس ۲۳ خرداد ۱۴۰۲  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۳ ۰۲:۴۱:۳۰