پیشگیری از تخلف انتخاباتی را به عنوان یک اولویت دنبال
می‌کنیم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیشگیری از تخلف انتخاباتی را به عنوان یک اولویت دنبال
می‌کنیم
به گزارش خبرنگار سایت احکام، مرتضی حدادزاده در دومین جلسه شورای پیشگیری از جرایم انتخاباتی شهرستان میبد اظهار کرد: با پیشگیری از بروز جرایم انتخاباتی و اجرای درست این ساز و کار می توان شاهد تاثیر بسزایی در کاهش دادن و ایجاد بازدارندگی جرائم در انتخابات باشیم.
وی با اشاره به برخی مصادیق تخلفات انتخاباتی در سه مرحله قبل، حین، بعد از برگزاری انتخابات و رصد و پیشگیری از این موارد بیان کرد: تلاش برای ایجاد فضای با نشاط به منظور مشارکت پرشور و حداکثری آحاد مردم در انتخابات پیش رو ضروری است.
حدادزاده در مورد رصد فعالیت‌های انتخاباتی در فضای مجازی عنوان کرد: توجه ویژه به مقررات موجود و مورد نیاز فعالیت‌های انتخاباتی در حوزه فضای مجازی، تولید محتوای پیشگیرانه و ارتقا بخش آگاهی‌های عمومی مرتبط با انتخابات و پیش‌بینی و اقدامات مورد نیاز در خصوص مشارکت حداکثری مردم در انتخابات باید اقدامات لازم صورت گیرد.
رییس حوزه قضایی میبد افزود: امیدواریم انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری با پیشگیری و رسیدگی به تخلفات و جرائم انتخاباتی، به بهترین شکل برگزار شود. امیدوارم از خبر پیشگیری از تخلف انتخاباتی را به عنوان یک اولویت دنبال
می‌کنیم
راضی بوده باشید.

پیشگیری از تخلف انتخاباتی را به عنوان یک اولویت دنبال
می‌کنیم  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۱۴ ۰۲:۴۱:۱۵