پیش‌کسوت عرصه رسانه و مطبوعات لرستان درگذشت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش‌کسوت عرصه رسانه و مطبوعات لرستان درگذشت به گزارش سوالات شرعی و احکام، «حسن مرادی» پیش‌کسوت عرصه رسانه و مطبوعات استان لرستان درگذشت.
اعظم روانشاد مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان دراین‌رابطه پیامی را صادر کرد.
متن این پیام به شرح زیر است:
بسم‌الله الرحمن الرحیم
انا لله و انا الیه راجعون
خبر تلخ درگذشت روزنامه‌نگار پیش‌کسوت و جانباز هشت سال دفاع مقدس زنده‌یاد «حسن مرادی» موجب تأثر و تألم عمیق اینجانب شد.
هرگز نقش‌برجسته این خبرنگار وارسته و انقلابی به‌واسطه یک‌عمر فعالیت رسانه‌ای در جهت کمک به اعتلا و تداوم تاریخ رسانه‌های مکتوب در استان و نیز تصاویر ماندگار ثبت شده از رشادت رزمندگان در عملیات دوران هشت سال دفاع مقدس، از یاد و خاطره‌ها زدوده نخواهد شد و بی‌تردید صداقت، صمیمیت و شفافیت که از ویژگی‌های ممتاز و بارز شخصیتی آن مرحوم بود، همواره درس‌آموز همه سخت‌کوشان و عزیزان عرصه خبر و رسانه استان است و خدمات آن خبرنگار ساعی به انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی که از مجاهدان عرصه قلم و نام‌آشنای حوزه اطلاع‌رسانی و راوی صادق خبر بود، باقیات الصالحات او خواهد بود.
اینجانب ضمن ابراز همدردی، فقدان تأثربرانگیز این خبرنگار بااخلاق را به خانواده محترم، اصحاب فرهیخته رسانه و مردم شریف استان تسلیت و تعزیت عرض نموده و از خداوند منان برای آن انسان فقید سعید رحمت و مغفرت الهی و برای بازماندگان محترم صبر و شکیبایی مسئلت می‌نمایم و امیدوارم که در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان اباعبدالله الحسین (ع) روان پاک آن عزیز با سیدالشهدا محشور باشد. امیدوارم از خبر پیش‌کسوت عرصه رسانه و مطبوعات لرستان درگذشت راضی بوده باشید.

پیش‌کسوت عرصه رسانه و مطبوعات لرستان درگذشت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۷-۰۷ ۰۲:۴۳:۴۵