پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه خط انتقال آب شرب در
تالش

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه خط انتقال آب شرب در
تالش
به گزارش خبرنگار سایت احکام، ایرج مؤذن عصر یکشنبه در حاشیه بازدید از پروژه ساخت سد لاستیکی و چاه فلمن تالش اظهار کرد: پروژه سد لاستیکی که ساخت آن از سال ۹۶ آغاز شده است، ۸۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
سرپرست فرمانداری تالش افزود: ساخت سد لاستیکی از محل اعتبارات استانی با هدف توسعه اراضی کشاورزی، بهره‌برداری تفریحی و گردشگری، پرورش آبزیان، تغذیه آب زیر زمینی، افزایش تراز آب و امکان انتقال آب به مزارع آغاز شده است که با بهره برداری از این پروژه ۲۴۱۰ هکتار از اراضی شالیزاری تالش تحت پوشش قرار خواهد گرفت.
مؤذن با اشاره به پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه خط انتقال آب شرب «چاه فلمن» گفت: تابستان سال جاری این پروژه به صورت آزمایشی مورد بهره برداری قرار گرفت و با افتتاح این چاه کمترین قطعی آب شرب در سطح شهر را شاهد بودیم.
سرپرست فرمانداری تالش ادامه داد: هدف از اجرای پروژه خط انتقال آب شرب «چاه فلمن» و تکمیل خط انتقال تالش، تأمین آشامیدنی شهر تالش است تا آب به مخزن اصلی شهر متصل و مشکل آب شرب شهر تالش رفع شود.
مؤذن بر لزوم فرهنگ سازی در خصوص رعایت مصرف صحیح آب آشامیدنی در جامعه تاکید کرد و گفت: با بهره برداری از پروژه «چاه فلمن» آب شرب شهروندان تالشی تا ۲۵ سال آینده تأمین می‌شود. امیدوارم از خبر پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه خط انتقال آب شرب در
تالش
راضی بوده باشید.

پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی پروژه خط انتقال آب شرب در
تالش  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۱ ۰۲:۴۰:۴۱