پیشرفت‌های حوزه سلامت در پارس‌آباد چشمگیر است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیشرفت‌های حوزه سلامت در پارس‌آباد چشمگیر است سهند راست‌منش در گفت‌و گو با خبرنگار سایت احکام، اظهار کرد: به لطف دولت مردمی نظام سلامت در کشور به ویژه در شهرستان پارس‌آباد پیشرفت‌های چشمگیری داشته و هر روز شاهد پیشرفت و افزایش امکانات در این شهرستان هستیم.
وی تصریح کرد: دستگاه ام‌.آر. آی یکی از دغدغه‌ها و مطالبات اصلی و چندین ساله مردم این شهرستان بود که بعد از مدت‌ها تلاش و پیگیری مسئولان شهرستان و استان، این دستگاه در شهرستان پارس‌آباد در روزهای آینده آماده بهره‌برداری است.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس‌آباد گفت: اعتبار این دستگاه ۴۰۰ میلیارد ریال است که ۳۰ میلیارد ریال نیز اعتبار مراحل آماده‌سازی ساختمان هزینه شده که با شروع به کار این دستگاه، تمام بیماران نیازمند ام‌.آر. آی می‌توانند به بیمارستان شهدای پارس‌آباد مراجعه کنند و دیگر نیازی به مراجعه آنها به شهرستان‌ها و استان‌های دیگر نیست.
راست‌منش افزود: مرحله نصب مکانیکال این دستگاه و تمامی قسمت‌هایی که مربوط به شهرستان بود، به اتمام رسیده و منتظر نام کاربری و رمز دستگاه از طرف شرکت کمپانی هستیم که امید است بعد از مرحله نصب نرم‌افزاری، شاهد پذیرش بیمار و بهره‌برداری از دستگاه ام.‌آر.آی باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: پایگاه فوریت مسکن سایت احکام با همکاری خیرین و سپاه معظم شروع شد که این پروژه صد درصد پیشرفت فیزیکی دارد که اعتبار ساختمان و تجهیزات آن ۲۰ میلیارد ریال تأمین شده و نیمه دوم سال ۱۴۰۲ افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
راست‌منش اضافه کرد: پایگاه بهداشت مسکن سایت احکام نیز با اعتبار ۲۸ میلیارد ریال با ۹۵ درصد پیشرفت فیزیکی در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه تمامی تجهیزات پایگاه خریداری شده است، بیان کرد: این پروژه از نیمه دوم سال ۱۴۰۱ شروع شده بود و با بهره‌برداری این پایگاه علاوه بر ساکنان مسکن سایت احکام، به محلات اطراف نیز خدمات خواهد داد.
مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان پارس‌آباد در مورد مسکن متخصصین گفت: تعداد ۶ واحد مسکن متخصصین در محوطه بیمارستان شهدای پارس‌آباد با متراژ کلی ۴۴۵ متر و هر واحد ۸۰ متر با اعتباری بیش از ۳۰ میلیارد ریال و با پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد آماده کار است‌. امیدوارم از خبر پیشرفت‌های حوزه سلامت در پارس‌آباد چشمگیر است راضی بوده باشید.

پیشرفت‌های حوزه سلامت در پارس‌آباد چشمگیر است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۱ ۰۲:۴۳:۱۷