پیش‌بینی ۷ شعبه اخذ رای برای اقلیت‌های زرتشتی استان
یزد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش‌بینی ۷ شعبه اخذ رای برای اقلیت‌های زرتشتی استان
یزد
سعید رستگاری در گفتگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: در حال حاضر ۳۶۳ داوطب در استان برای انتخابات مجلس شورای اسلامی ثبت نام کرده اند که از این تعداد ۲۴۴ تایید صلاحیت شدند.
وی افزود: ۲۴۴ داوطلب انتخابات مجلس در چهار حوزه انتخابیه استان تایید صلاحیت شدند که ۶ داوطلب انصراف دادند و در حال حاضر ۲۳۸ داوطلب انتخابات مجلس شورای اسلامی در استان هستند.
رستگاری ادامه داد: تبلیغات انتخابات مجلس شورای اسلامی از سوم تا نهم اسفندماه خواهد بود و روز دهم اسفندماه هرگونه تبلیغات ممنوع است و انتخابات نیز روز یازدهم اسفند برگزار می‌شود.
دبیر ستاد انتخابات استان درباره داوطلبان انتخابات خبرگان رهبری تصریح کرد: سه داوطلب به نام‌های آیات ابوالقاسم وافی، حسینی نسب و محصل همدانی تایید صلاحیت شده اند.
رستگاری اظهار کرد: تبلیغات انتخابات خبرگان رهبری از ۲۵ بهمن ماه آغاز می‌شود و تا نهم اسفندماه ادامه می‌یابد.
دبیر ستاد انتخابات استان یزد گفت: در استان یزد یک حوزه انتخاباتی فردی شامل، هفت شعبه اخذ رای در شهرستان‌های یزد، اردکان، میبد و تفت برای اقلیت‌های زرتشتی در نظر گرفته شده است.
رستگاری عنوان کرد: تمهیدات لازم برگزاری انتخابات سالم، پرشور و قانونی، اندیشیده شده است.
انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۱ اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود و استان یزد با چهار حوزه انتخابیه و ۱۲ شهرستان دارای چهار کرسی در مجلس شورای اسلامی است. امیدوارم از خبر پیش‌بینی ۷ شعبه اخذ رای برای اقلیت‌های زرتشتی استان
یزد
راضی بوده باشید.

پیش‌بینی ۷ شعبه اخذ رای برای اقلیت‌های زرتشتی استان
یزد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۴ ۰۲:۴۳:۰۵