پیش‌بینی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در البرز

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش‌بینی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در البرز آرش بهاروند احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: با گذر موج ناپایدار و نه چندان مرطوب سطوح میانی تا عصر شنبه وزش باد شدید و لحظه‌ای، گردوخاک و غبار محلی، کاهش موقت کیفیت هوا، بعضی ساعات رگبار پراکنده با احتمال رعد و برق مورد انتظار است.
مدیرکل هواشناسی البرز با بیان اینکه آسمان امروز آسمان البرز نیمه‌ابری تا ابری همراه با غبار محلی، باد شدید، گرد و خاک، رگبار و رعد و برق است، بیان کرد: امروز بیشترین دمای هوا در این استان ۳۰ درجه سانتی‌گراد و کمترین دمای هوا ۱۷ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۲ متر بر ثانیه است.
وی خاطرنشان کرد: بر اساس بررسی و تحلیل نقشه‌های پیش‌یابی و تصاویر ماهواره‌های هواشناسی فردا آسمان البرز کمی ابری تا نیمه‌ابری در بعضی ساعات همراه با وزش باد شدید و گرد و خاک است.
بهاروند احمدی به پیش‌بینی دمای هوای فردا پرداخت و متذکر شد: فردا بیشینه دما ۳۳ درجه سانتی‌گراد و کمینه دما ۱۷ درجه سانتی‌گراد بوده و بیشینه باد ۱۴ متر بر ثانیه است. امیدوارم از خبر پیش‌بینی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در البرز راضی بوده باشید.

پیش‌بینی وزش باد شدید و خیزش گرد و خاک در البرز  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۷ ۰۲:۴۳:۲۲