پیش‌بینی رسانه‌ عبری از اقتدار فزاینده ایران با دستیابی به
لیتیوم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیش‌بینی رسانه‌ عبری از اقتدار فزاینده ایران با دستیابی به
لیتیوم
به گزارش سوالات شرعی و احکام، رسانه‌های عبری با بازتاب رسانه‌ای دستیابی ایران به منابع عظیم داخلی لیتیوم اذعان کردند که کشف این منبع راهبردی، موقعیت اقتصادی و اقلیمی تهران را تحکیم خواهد بخشید.
به نوشته خبرگزاری المیادین، روزنامه صهیونیستی معاریو، گزارش داد که تهران با کشف این میدان عظیم راهبردی لیتیوم به اعتبار بین‌المللی تهران در حوزه اقتصادی و سیاست خارجی خواهد افزود.
یک کارشناس صهیونیستی تاکید کرد که با دستیابی ایران به منبع عظیم لیتیوم، مرکز ثقل در خاورمیانه بار دیگر به تهران منتقل خواهد داشت و سهم ایران در بازارهای بین‌المللی انرژی از جمله صنعت باطری سازی، و توسعه خودروهای با فناوری الکتریسته تعیین کننده خواهد بود.
یک روزنامه صهیونیستی با پوشش این خبر اذعان کردند که دستیابی ایران به منابع راهبردی لیتیوم به مثابه پیروزی تهران در جنگ هوشمندانه با واشنگتن و «اسرائیل»، متحد دیرنش است و به استواری مناسبات تهران با چین و کشورهای جنوب شرق آسیا خواهد انجامید.
در همین ارتباط، منابع رسانه‌ای صهیونیستی اقرار کرده‌اند که تهران به عنوان یک دولت در آستانه هسته‌ای شدن با کشف این منبع غنی لیتیوم در همدان با حجم ۸.۵ میلیون تن، به یک کشور «بسیار قدرتمند» اقتصادی و سیاسی بیش از پیش تبدیل شده است. امیدوارم از خبر پیش‌بینی رسانه‌ عبری از اقتدار فزاینده ایران با دستیابی به
لیتیوم
راضی بوده باشید.

پیش‌بینی رسانه‌ عبری از اقتدار فزاینده ایران با دستیابی به
لیتیوم  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۴ ۰۲:۳۷:۲۵