پیروزی نفت آبادان در بازی خوزستان/ منصوریان زیر تیغ
رفت!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیروزی نفت آبادان در بازی خوزستان/ منصوریان زیر تیغ
رفت!
به گزارش خبرنگار سایت احکام، آخرین دیدار چهارشنبه شب جاری بین تیم‌های فوتبال فولاد و صنعت نفت آبادان از ساعت ۲۱:۳۰ در ورزشگاه غدیر اهواز برگزار شد.
صنعت نفت آبادان در پایان این دیدار جنجالی با نتیجه دو بر یک موفق به شکست میزبان اهوازی خود شد.
طالب ریکانی (۱۴) و حسین شنانی (۵۰) گل‌های نفت آبادان و محمد عباس زاده (۸۵) برای فولاد گلزنی کردند.
این دیدار در حالی بین دو تیم خوزستانی برگزار شد که تصمیمات تیم داوری بخصوص بیژن حیدری جنجال‌های زیادی را به همراه داشت. داور مسابقه که به نظر می‌رسید تمرکز لازم را نداشت با وقفه‌های طولانی تصمیمات سرنوشت ساز گرفت که درگیری‌های دو تیم را در زمین مسابقه و همچنین روی نیمکت‌ها به همراه داشت.
حیدری با تأخیر تصمیم به اخراج سینا شاه عباسی در دقیقه ۴۵ گرفت. او همچنین در دقیقه ۴۲ با تأخیر ۱۷ ثانیه‌ای گل دوم نفتی‌ها را نپذیرفت. دلیل آن را نیز برخورد توپ با بدن خودش عنوان کرد. با این حال حملات آبادانی‌ها ادامه پیدا کرد تا در اوایل نیمه دوم گل دوم را به ثمر رساندند.
باخت فولاد در ورزشگاه اختصاصی این تیم در اهواز اعتراض گسترده هواداران فولاد که در ورزشگاه حضور داشتند را به همراه داشت. آنها عملکرد علیرضا منصوریان را که در دو بازی دو شکست کسب کرد زیر سوال بردند و خواستار اخراج زودهنگام سرمربی فولاد شدند.
صنعت نفت پس از شکست تلخ مقابل استقلال توانست فولاد را ببرد تا سه امتیازی شود. فولاد هم دومین شکست خود را در لیگ برتر به دست آورد تا منصوریان تحت فشار شدید هواداران متعصب فولاد قرار بگیرد. امیدوارم از خبر پیروزی نفت آبادان در بازی خوزستان/ منصوریان زیر تیغ
رفت!
راضی بوده باشید.

پیروزی نفت آبادان در بازی خوزستان/ منصوریان زیر تیغ
رفت!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۱۷ ۰۲:۴۰:۲۸