پیروزی تکواندوکار ایران در وزو ٦٧ کیلوگرم بانوان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پیروزی تکواندوکار ایران در وزو ٦٧ کیلوگرم بانوان به گزارش خبرنگار سایت احکام از هانگژو، در آخرین روز از رقابت‌های تکواندو بازی‌های آسیایی هانگژو آناهیتا توکلی نماینده وزن مثبت ۶۷ کیلو گرم کشورمان آلن کریستی فیلیپینی را مقتدرانه برد.
رقابت‌های این وزن با حضور ۱۱ تکواندو کار برگزار شد.توکلی با ضربات متعدد سه امتیازی ۹بر۲ نتیجه را به نفع خود در راند اول تمام کرد اما در راند دوم حریف فیلیپینی به تاکتیک ضربات از دور و خطا روی آورد که ۲بر۰ جلو افتاد اما توکلی با زدن دو ضربه سه امتیازی به حریف در نهایت ۷بر۲ برنده این راند شد تا در نهایت پیروز هر دو رانده شده و در ادامه برای مسجل شدن برنزش به مصاف اوسی پو وا ازبکستانی برود.
در این وزن ۱۱ هوگوپوش از کشورهای ایران، ازبکستان، فیلپین، اردن، چین، قزاقستان، قطر، لبنان، چین تایپه، تاجیکستان و کره جنوبی حضور دارند.
تیم ملی تکواندو کشورمان تاکنون توسط مرجان سلحشوری در بخش پومسه برنز و در بخش کیوروگی یا همان مبارزه توسط علیرضا حسینی پور ومهدی حاجی موسایی نقره و توسط متین رضایی، سایت احکامان برخورداری، مبینا نعمت زاده، ملیکا میرحسینی وکیلی موفق به کسب مدال برنز شده است.
رقابت‌های تکواندو در سالن تقریباً تازه تأسیس و شیک لیان اسپرت و در یکی از شهرهای مجاور هانگژو برگزار و پرونده این مسابقات امروز بسته می‌شود. امیدوارم از خبر پیروزی تکواندوکار ایران در وزو ٦٧ کیلوگرم بانوان راضی بوده باشید.

پیروزی تکواندوکار ایران در وزو ٦٧ کیلوگرم بانوان  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۸ ۰۲:۳۸:۱۴