پویش تربیت تسهیل گر جوانی جمعیت برگزار می‌شود

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پویش تربیت تسهیل گر جوانی جمعیت برگزار می‌شود مدیر کانون خدمت رضوی استان بوشهر در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار داشت: همزمان با روز جمعیت، پویش تربیت تسهیل گر جوانی جمعیت در محل دانشگاه علوم‌پزشکی بوشهر واقع در روبروی مصلی نماز جمعه این شهر برگزار خواهد شد.
سایت احکامان خورده بین مقدم افزود: این رویداد، ۲۰ اردیبهشت ماه، از ساعت ۸ صبح تا بعد از ظهر با حضور اساتید مجرب کشوری و به صورت کارگاهی برگزار شده و برای شرکت کنندگان در این پویش گواهی مربی تسهیل گر جوانی جمعیت صادر می‌شود.
وی ادامه داد: این دوره به صورت استانی برگزار می‌شود و افرادی که موفق به ثبت نام در پویش نشده‌اند، در صورتی که دارای مدرک کارشناسی و بالاتر هستند، می‌توانند در روز فوق با حضور در محل همایش اقدام به نام نویسی کنند.
خورده بین مقدم در پایان، با اشاره به موضوعاتی که در پویش مطرح خواهد شد، گفت: استاد حجت الاسلام دکتر علی گودرزی که از نویسندگان چندین کتاب و فعال حوزه جمعیت کشور هستند، موضوعاتی چون تسهیل گری، اسقاط جنین و تبلیغ چهره به چهره و دکتر حسین مروتی نیز که استاد و فعال حوزه جمعیت کشور هستند، کارگاه جریان شناسی، تاریخچه جمعیت، آسیب شناسی فردی و اجتماعی حوزه جمعیت و فنون تسهیل گری را تدریس خواهند کرد. امیدوارم از خبر پویش تربیت تسهیل گر جوانی جمعیت برگزار می‌شود راضی بوده باشید.

پویش تربیت تسهیل گر جوانی جمعیت برگزار می‌شود  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۶ ۰۲:۴۲:۴۷