پوستر جشنواره رسانه ای« روز قم » رونمایی شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پوستر جشنواره رسانه ای« روز قم » رونمایی شد به گزارش سوالات شرعی و احکام، با حضور مهدی اصفهانیان مقدم معاون شهردار، حجت الاسلام مرتضی استقامت و نرجس نیازمند از اعضا شورای شهر و همچنین حجت الاسلام طباطبایی نژاد سرپرست سازمان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم از پوستر جشنواره رسانه‌ای روز قم رونمایی شد.
حجت الاسلام طباطبایی نژاد سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم در حاشیه این رونمایی عنوان کرد: جشنواره رسانه‌ای روز قم با مشارکت خانه مطبوعات استان و به جهت توجه به اقدامات رسانه‌ها و تشویق آنان جهت پوشش رویدادهای خبری روز قم و هویت بخشی به روز قم شکل گرفته است و این جشنواره گامی از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم برای خدمت رسانی به رسانه‌ها می‌باشد.
در این مراسم طی حکمی حمیدرضا جعفرزاده از فعالان رسانه و مدیر روابط عمومی خانه مطبوعات استان قم به سمت دبیری این جشنواره برگزیده شد.

جعفرزاده پیرامون برگزاری این جشنواره عنوان کرد: جشنواره رسانه‌ای روز قم با هدف ایجاد یک فضای رقابتی در عرصه رسانه شکل گرفته است که به حمدالله تاکنون با استقبال خوبی از سوی رسانه‌های استان چه در بخش مکتوب و چه در بخش برخط مواجه شده است.

دبیر جشنواره رسانه‌ای روز قم با اشاره به پوستر ویژه این جشنواره عنوان کرد: پوستر جشنواره رسانه‌ای روز قم با نمادی از خبرنگاران شهید فلسطینی که در حمله بی رحمانه رژیم کودک کش و غاصب صهیونیستی شهید شدند طراحی شده است و این پوستر پیغامی است از سوی جامعه رسانه و فرهیخته قم به سایر جوامع که اهالی هنر و رسانه با قلم و اندیشه خود یاری رسان ملت مظلوم و مقاوم فلسطین می‌باشند.
اقدامات و رویدادهای روز قم، قم شهر کرامت و سایت احکامبانی، شناخت ابعاد تاریخی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی قم، سالروز ورود حضرت معصومه به شهر قم، تأثیرات حضور بارگاه ملکوتی حضرت معصومه در شهر قم در بعد ملی و استانی و همچنین فرهنگ شهروندی
در دو بخش اصلی ویژه نمایندگی‌های روزنامه‌های کسیرالانتشار، مطبوعات محلی، خبرگزاری‌ها، پایگاه‌های خبری و شبکه‌های اجتماعی (بازنشر) و بخش حرفه ای ویژه خبرنگاران در قالب خبر، مصاحبه، گزارش (مکتوب، تصویری و ویدئویی)، اینفوگرافی و همچنین بخش ویژه بهترین و خلاقانه ترین اثر در موضوع روز قم و برجسته سازی عملکرد سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری قم که در بازه زمانی مراسمات روز قم‌منتشر شده باشد در بازه زمانی ۱۴ سایت احکامماه ۱۴۰۲ لغایت ۱۴ آبان ماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود و شرکت کنندگان محترم می‌توانند آثار خود را از طریق پیامرسان ایتا به شماره تلفن ۰۹۹۱۶۶۹۰۹۷۶ ارسال کنند. امیدوارم از خبر پوستر جشنواره رسانه ای« روز قم » رونمایی شد راضی بوده باشید.

پوستر جشنواره رسانه ای« روز قم » رونمایی شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۵ ۰۲:۴۰:۳۲