پنج تیمی که بردند اما حذف شدند/ تلخی وداع با جام دو برابر
شد!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پنج تیمی که بردند اما حذف شدند/ تلخی وداع با جام دو برابر
شد!
به گزارش خبرنگار سایت احکام، رقابت‌های جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر، وارد مرحله دوم شد و ۱۶ تیم برتر گروه‌های ۸ گانه قرار است در بازی‌های حذفی مقابل یکدیگر قرار بگیرند.
هر چه بود، ۱۶ تیم دیگر نتوانستند در مرحله گروهی موفق باشند و نهایتاً به خانه بازگشتند. اما در این بین ۵ تیم بودند که واع تلخ‌تری نسبت به ۱۲ تیم دیگر داشتند که حذف شدند.
این ۵ تیم در بازی سوم که همان بازی‌های آخر گروهی بود، پیروز از زمین مسابقه بیرون آمدند اما حذف شدند. تونس، آلمان، مکزیک، اروگوئه و کامرون تیم برنده بودند که حذف شدند.
تونس در بازی سوم موفق شد تیم فرانسه را با نتیجه یک بر صفر شکست دهد، اما این پیروزی هم نتوانست منجر به صعود این تیم شود.
مکزیک در بازی آخر گروه خودش مقابل عربستان سعودی صف آرایی کرد و توانست این تیم را دو بر یک شکست دهد، اما حذف شد.
آلمان هم در بازی سوم گروه خود مقابل کاستاریکا بازی داشت که امیدوار بود با پیروزی مقابل این تیم و کسب امتیاز اسپانیا از ژاپن، به صعود امیدوار باشد. اما آنچه رقم خورد، باعث شد آلمان به رغم بُرد ۴ بر ۲ مقابل کاستاریکا، از جام جهانی خداحافظی کند. زیرا، ژاپن توانست اسپانیا را شکست بدهد و با صدرنشینی صعود کند و اسپانیا تیم دوم گروه مرگ شود.
در نهایت، تیم اروگوئه هم در گروه هم تیمی با پرتغال، کره جنوبی و غنا، نتوانست صعود کند. اروگوئه در بازی سوم مقابل غنا صف آرایی کرد و بازی را دو بر صفر بُرد، اما در آن سوی میدان، کره جنوبی توانست پرتغال را با نتیجه دو بر یک شکست دهد و به عنوان تیم دوم راهی مرحله حذفی شود.
آخرین تیمی که در بازی سوم خود به پیروزی رسید اما نتوانست به مرحله بعد صعود کننده تیم ملی کامرون بود که یک بر صفر برزیل مدعی را شکست داد اما به خاطر شکست صربستان برابر سوئیس نتوانست به مرحله بعد راه پیدا کند تا شیرهای رام نشدنی هم به خانه برگردند. امیدوارم از خبر پنج تیمی که بردند اما حذف شدند/ تلخی وداع با جام دو برابر
شد!
راضی بوده باشید.

پنج تیمی که بردند اما حذف شدند/ تلخی وداع با جام دو برابر
شد!  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۲-۰۳ ۰۲:۳۹:۲۵