پلیس برای برخورد با مجرمان در کرمانشاه جدیت دارد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پلیس برای برخورد با مجرمان در کرمانشاه جدیت دارد به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار مهدی حاجیان بعد از ظهر سه شنبه در دیدار با دادستان جدید کرمانشاه، اظهار کرد: آنچه که امروز عموم شهروندان از نهادهای حاکمیتی انتظار دارند، ایجاد فضایی امن در جامعه و مقابله جدی و قاطعانه با برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی است.
وی با بیان اینکه نبض کرمانشاه تند می‌زند و این استان درگیر برخی آسیب‌های اجتماعی است، گفت: وجود ۴۰۰ هزار حاشیه نشین در شهر کرمانشاه یکی از موضوعاتی است که این آسیب‌ها را تشدید و باعث ایجاد مشکلات اجتماعی می‌شود.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با تاکید بر اینکه پلیس همواره خود را مکلف به انجام وظایفش دانسته است، تصریح کرد: در عین حال انتظار می‌رود دیگر دستگاه‌های مسئول نیز از اقدامات امنیت آفرین پلیس حمایت کرده و تا حصول نتیجه کار را دنبال کنند.
وی افزود: به عنوان نمونه چندی قبل طرح جمع آوری ضایعاتی‌های غیرمجاز در کرمانشاه اجرا و مقرر شد دیگر دستگاه‌های مسئول، محلی را برای فعالیت این افراد طراحی کنند اما تاکنون نتیجه‌ای حاصل نشده است.
سردار حاجیان همچنین بخش دیگری از برنامه‌های پلیس را مربوط به برخورد با اراذل و اوباش، عاملان تیراندازی و خرده فروشان و مصرف کنندگان مواد مخدر عنوان کرد و گفت: اقدام این افراد تأثیر بسیار بدی بر روحیه مردم و امنیت شهر و استان ما می‌گذارد و اگر قاطعانه با آنها برخورد نشود در آینده شرایط سخت‌تر خواهد شد.
وی خاطرنشان کرد: برخورد قاطعانه با جرایم سرقت، خرید و فروش مواد مخدر و اراذل و اوباش از جمله برنامه‌های اولویت دار پلیس کرمانشاه است اما انتظار می‌رود دستگاه قضائی نیز در این حوزه همراه و کمک حال همکاران ما باشد و قاطعانه از آنها در برنامه‌ها و مأموریت‌ها حمایت کند.
فرمانده انتظامی استان کرمانشاه با بیان اینکه خوشبختانه تعامل و همراهی پلیس و دستگاه قضائی با یکدیگر هم اکنون در عالی‌ترین سطح خود قرار دارد، گفت: همین تعامل و هم افزایی عرصه را برمجرمان تنگ‌تر از گذشته کرده است.
وی یادآوری کرد: پلیس آماده هرگونه تعامل و همکاری با دستگاه قضائی است و ان شالله از این پس هم همکاران دستگاه قضائی به صورت جدی تر از برنامه‌های امنیت محور انتظامی حمایت و دفاع کنند تا شاهد ارتقا محسوس امنیت در استان باشیم. امیدوارم از خبر پلیس برای برخورد با مجرمان در کرمانشاه جدیت دارد راضی بوده باشید.

پلیس برای برخورد با مجرمان در کرمانشاه جدیت دارد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۴ ۰۲:۴۰:۵۸