پلمب سه مرکز غیرمجاز پزشکی در سنندج

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پلمب سه مرکز غیرمجاز پزشکی در سنندج اسعد فتحی پور در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: از ابتدای ماه جاری تاکنون، سه مرکز غیر مجاز پزشکی که در زمینه‌های خدمات دندان پزشکی، زیبایی، کاشت مو و ساخت و فروش عینک طبی به صورت غیر قانونی و بدون داشتن مجوزهای لازم فعالیت داشتند با تلاش کارشناسان نظارت بر درمان در سطح شهر سنندج شناسایی و پلمب شده است.
وی با اشاره به قاطعیت دانشگاه در برخورد با مراکز غیرمجاز ارائه خدمات سلامت در استان، گفت: در راستای صیانت از حقوق شهروندان و جلوگیری از به مخاطره انداختن سلامت گیرندگان خدمات حوزه پزشکی توسط افراد فاقد صلاحیت از هم استانی‌های عزیز درخواست می‌شود از مراجعه به مراکز فاقد پروانه خودداری نمایند.
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی کردستان خاطرنشان ساخت: از مردم عزیز خواهمشندم در صورت مشاهده هرگونه دخالت غیر مجاز افراد غیرصلاحیتدار در حوزه سلامت، از طریق تماس با سامانه ۱۹۰ مراتب را به دانشگاه جهت برخورد با اینگونه مراکز و جلوگیری از ادامه فعالیت آنان اعلام نمایند. امیدوارم از خبر پلمب سه مرکز غیرمجاز پزشکی در سنندج راضی بوده باشید.

پلمب سه مرکز غیرمجاز پزشکی در سنندج  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۲ ۰۲:۴۱:۰۱