پس از یمن، عراق نیز به بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی حمله
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پس از یمن، عراق نیز به بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی حمله
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از الجزیره، مقاومت اسلامی عراق با انتشار ییانیه‌ای از حمله پهپادی به بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی خبر داد.
در این ارتباط، مقاومت اسلامی عراق اعلام کرده است که در حمایت از مردم غزه، بندر ایلات اسراییل را با هواپیماهای بدون سرنشین هدف قرار دادیم.
مقاومت اسلامی عراق افزوده است که مجاهدان ما هدفی را در ام الرشرش اشغالی (ایلات) با سلاح‌های مناسب هدف قرار دادند.
روز گذشته نیز منابع مصری گزارش داده بودند که به دنبال حمله‌های پهپادی و موشکی موفق ارتش ملی یمن، بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی تخلیه شده است. تخلیه بندر ایلات رژیم صهیونیستی در پی حمله‌های ارتش یمن در حالی است که یحیی سریع، سخنگوی نیروهای مسلح یمن جمعه گذشته ضمن هشدار به آمریکا درباره هرگونه اقدام علیه این کشور گفته بود: «نیروهای مسلح یمن برای دفاع و مقابله با هرگونه تجاوز در چارچوب وظایف و مسئولیت‌های دینی و ملی خود از انجام هر کاری که لازم است، دریغ نخواهند کرد.»
ساعاتی پیش از این نیز، مقاومت اسلامی در عراق اعلام کرده بود که جولان اشغالی را با پهپاد هدف قرار داده است.
همچنین بر اساس گزارش المیادین، پایگاه آمریکا در الشدادی در جنوب الحسکه واقع در شمال شرق سوریه بمباران شد و این عملیات نیز از سوی مقاومت اسلامی عراق انجام شده است.
جزییات بیشتری از این خبرها اعلام نشده است.
دو شب پیش نیز، گروه مقاومت اسلامی عراق اعلام کرد که در حمایت از نوار غزه و پاسخ به کشتار فلسطینی‌ها در حمله‌های رژیم صهیونیستی، یک هدف مهم و حیاتی در جنوب شهرک إلیاد واقع در بلندی‌های جولان اشغالی را هدف قرار داده است. برخی منابع غیررسمی نیز گزارش‌های تاییدنشده‌ای از هدف قرار گرفتن یک فرودگاه هواپیماهای بدون سرنشین رژیم صهیونیستی در این حمله منتشر کردند.
پیش از این، رسانه‌های صهیونیستی بامداد پنجشنبه گزارش داده بودند که یک پهپاد انتحاری به ساختمانی در جنوب بلندی‌های جولان اشغالی برخورد کرده و منفجر شد. در همین ارتباط، شبکه ۱۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی نیز در تحلیلی مدعی شد که اگر مبدأ پرتاب این پهپاد، از خاک سوریه تعیین بشود، این اولین بار از زمان آغاز جنگ غزه خواهد بود که چنین حمله پهپادی انجام می‌شود.
پیش از این نیز پایگاه نظامیان آمریکایی در استان الانبار عراق هدف حمله موشکی قرار گرفت. منابع خبری اعلام کردند که ۳ انفجار قوی در این تأسیسات نظامی آمریکا شنیده شده است.
مقاومت اسلامی عراق پیش‌تر اعلام کرده بود که در راستای حمایت از ملت فلسطین و به دلیل دست‌داشتن آمریکا در کشتار و جنایت علیه آنها حمله‌های خود به پایگاه‌های واشنگتن در منطقه را تشدید خواهد کرد. امیدوارم از خبر پس از یمن، عراق نیز به بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی حمله
کرد
راضی بوده باشید.

پس از یمن، عراق نیز به بندر ایلات در جنوب فلسطین اشغالی حمله
کرد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۱-۰۱ ۰۲:۳۸:۳۴