پروژه بیمارستانی «رازی» کوهدشت در ایستگاه ۶۵ درصد پیشرفت
فیزیکی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پروژه بیمارستانی «رازی» کوهدشت در ایستگاه ۶۵ درصد پیشرفت
فیزیکی
محمدمرادی در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام با بیان اینکه یکی از مصوبات اصلی سفر رئیس‌جمهور به لرستان، بیمارستان ۲۵۶ تختخوابی «رازی» شهرستان کوهدشت بود، اظهار داشت: احداث این بیمارستان مطالبه و دغدغه سالیان متمادی مردم کوهدشت است.
وی با بیان اینکه این پروژه یکی از پروژه‌های اصلی شهرستان به‌حساب می‌آید، عنوان کرد: باتوجه‌به اهمیتی که این پروژه دارد، در سفر دوم رئیس‌جمهور به لرستان، جز مصوبات این سفر نیز قرار خواهد داشت.
فرماندار کوهدشت با تأکید بر اینکه این پروژه تا قبل از دولت سیزدهم ۲۵ درصد پیشرفت فیزیکی داشت، افزود: از ابتدای فعالیت دولت سیزدهم تا کنون پیشرفت این پروژه بیمارستانی به ۶۵ درصد رسیده است.
مرادی، بیان داشت: در این مدت، پروژه بیمارستانی «رازی» کوهدشت ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است.
وی با تأکید بر اینکه یکی از پروژه‌هایی که توسط مسئولان استانی و شهرستانی پیگیری می‌شود، همین پروژه بیمارستانی است، افزود: با برنامه‌ریزی صورت‌گرفته، تا کنون این پروژه با کمبود اعتبار مواجه نشده است.
فرماندار کوهدشت، تصریح کرد: در سفر نایب‌رئیس مجلس شورای اسلامی به لرستان، ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار برای این پروژه در نظر گرفته شد.
مرادی، گفت: همچنین ۳۰ میلیارد تومان نیز طی روزهای آتی به پروژه تزریق خواهد شد. امیدوارم از خبر پروژه بیمارستانی «رازی» کوهدشت در ایستگاه ۶۵ درصد پیشرفت
فیزیکی
راضی بوده باشید.

پروژه بیمارستانی «رازی» کوهدشت در ایستگاه ۶۵ درصد پیشرفت
فیزیکی  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۱۶ ۰۲:۳۸:۰۴