پروژه‌های ملی در آبادان اجرا شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پروژه‌های ملی در آبادان اجرا شوند محمد دریس در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: شهرداری آبادان به عنوان شهرداری پشتیبان مرز شلمچه است و نیروهای این مجموعه در حال اجرای اقدامات لازم هستند.
وی افزود: شورای شهر آبادان اهتمام جدی برای اجرای هر چه بهتر برنامه‌های شهرداری این شهر به منظور خدمات رسانی شایسته به زائران اربعین حسینی دارد.
عضو شورای شهر آبادان توضیح داد: یکی از موارد اصلی که امسال و همچنین سال‌های بعدی مورد اهمیت بوده، موضوع گرمای هوا است که با تدابیر اتخاذ شده از سوی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد اروند و همچنین شهردار آبادان مقرر شده مَه پاش نصب شود.
دریس بیان کرد: ضرورت دارد تا پروژه‌های ملی و ماندگار عمرانی برای تسهیل تردد زائران اربعین حسینی در شهر آبادان در نظر گرفته شود.
وی ادامه داد: کنگره عظیم اربعین حسینی نه تنها بُعد ملی بلکه ابعاد بین‌المللی دارد و باید سال به سال باشکوه‌تر از سال‌های قبل برگزار شود که تحقق این امر نیازمند همکاری بخش‌های دولتی، غیر دولتی، مردمی و خیرین است.
عضو شورای شهر آبادان اظهار کرد: با توجه به همزمان شدن ایام اربعین حسینی با گرمای شدید هوا و فصل تابستان، شرایط کار به مراتب نسبت به سال‌های قبل سخت‌تر است ولی جلسات مستمر در این شهرستان و استان خوزستان در حال برگزاری است.
دریس گفت: گرمای هوای امسال سبب شده مسئولیت دستگاه‌های متولی برای راهپیمایی بزرگ اربعین سنگین‌تر شود ولی خدمت به زائران اربعین حسینی طعم شیرین خدمت را دو چندان کرده است. امیدوارم از خبر پروژه‌های ملی در آبادان اجرا شوند راضی بوده باشید.

پروژه‌های ملی در آبادان اجرا شوند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۰۷ ۰۲:۳۹:۲۵