پرهیز از جانبداری اصل مهم حفظ سلامت انتخابات ازسوی مسوولان
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پرهیز از جانبداری اصل مهم حفظ سلامت انتخابات ازسوی مسوولان
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، اسماعیل زارعی کوشا شامگاه جمعه، در جلسه هم‌اندیشی انتخابات دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره مجلس خبرگان رهبری ۱۴۰۲، که در محل سالن پیامبر اعظم (ص) برگزار شد، با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر، یاد و خاطر شهدای گرانقدر، امام راحل (ره) و همه کسانی که برای استقرار، استقلال و پایداری این نظام الهی زحمت کشیده‌اند، را گرامیداشت.
وی ضمن تبریک به کاندیداهایی که در این دوره از انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری تأیید صلاحیت شده‌اند، افزود: اگر کسی بر مدار تکلیف وارد این عرصه شده باشد خواه برنده ظاهری انتخابات باشد یا نه، اما قطعاً نزد خداوند متعال مأجور است‌.
استاندار کردستان خطاب به نامزدهای این دوره از انتخابات گفت: امیدواریم ورود و حضور شما موجب مشارکت گسترده مردم در انتخابات پیشرو باشد که مطالبه اصلی مقام معظم رهبری است.
زارعی کوشا با بیان اینکه هر کدام از ما اگر بر حداقل تحلیلی از شرایط فعلی جهان و منطقه واقف باشد می‌داند که امروز مشارکت بسیار حیاتی و مؤثر است چرا که عرصه، عرصه تقابل جبهه حق و مقاومت در مقابل جبهه باطل و استکبار است، افزود: مشارکت در انتخابات یکی از نمادهای پشتوانه مردمی نظام است و موجب تقویت جبهه حق و مقاومت می‌شود.
وی تصریح کرد: بر اساس آنچه در قانون آمده و مطالبه مقام معظم رهبری است و رئیس جمهور به صراحت بیان کرده است: دولت در سطح ملی و استانی هیچ نامزد و کاندیدایی در انتخابات ندارد لذا وظیفه ما، بخشداران، فرمانداران و همه عوامل و دستگاه‌های اجرایی بر اساس شاخص‌های معظم له، تلاش برای برگزاری انتخابات مبتنی بر رقابت، مشارکت، امنیت و سلامت است.
استاندار کردستان برگزاری انتخابات سالم و تأمین امنیت برای برگزاری انتخابات را وظیفه مهمی دانست و گفت: باید انتخاباتی برگزار کنیم که رضایت قلبی مقام معظم رهبری تأمین شود و برای تحقق این مهم باید همه جهادی بکوشیم.
زارعی کوشا بر برگزاری انتخابات در کمال امنیت و بدون جانبداری تاکید کرد و ادامه داد: امیدواریم با اهتمام مجموعه هیأت‌های اجرایی، نظارت، بازرسی و کمیته‌های فعال ذیل ستاد انتخابات و همه کاندیداها کمک کنیم انتخابات پر شور و بانشاط برگزار شود.
وی با تاکید بر اینکه مسئولان از همه ظرفیت‌های قانونی برای تأمین سلامت انتخابات استفاده کنند، یادآور شد: یقیناً خروجی انتخابات بر اساس آنچه سلیقه و انتخاب مردم است موجب تسریع پیشرفت و توسعه استان خواهد بود. امیدوارم از خبر پرهیز از جانبداری اصل مهم حفظ سلامت انتخابات ازسوی مسوولان
است
راضی بوده باشید.

پرهیز از جانبداری اصل مهم حفظ سلامت انتخابات ازسوی مسوولان
است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۰۳ ۰۲:۴۱:۲۹