پرداخت ۸۹۰ میلیارد تسهیلات تولید و اشتغال به لرستان

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پرداخت ۸۹۰ میلیارد تسهیلات تولید و اشتغال به لرستان به گزارش سوالات شرعی و احکام، علی محمدی در سخنانی، اظهار داشت: بر اساس گزارش منتشر شده توسط دبیرخانه ملی تبصره (۱۸) کل کشور، مستقر در معاونت سیاست‌گذاری اقتصادی وزارت امور اقتصادی و دارایی، لرستان از مجموع هزار و ۲۳۳ میلیارد تومان اختصاص‌داده‌شده به استان از محل تسهیلات بند (الف) تبصره (۱۸) قانون بودجه سال ۱۴۰۱ کل کشور با پرداخت بیش از ۸۹۰ میلیارد تومان معادل پرداخت ۷۲ درصد منابع اختصاص‌داده‌شده، در جایگاه اول کشوری قرار گرفت.
وی افزود: استان‌های کردستان با پرداخت حدود ۶۵۰ میلیارد تومان معادل ۶۳ درصد و یزد با پرداخت حدود ۶۶۰ میلیارد تومان معادل ۵۷ درصد از اعتبارات مصوب از این محل در رتبه‌های بعدی قرار دارند.
مدیرکل امور اقتصادی و دارایی لرستان، بیان کرد: پرداخت این تسهیلات باهدف کمک به افزایش تولید و ایجاد اشتغال پایدار به واحدهای تولیدی دارای حداقل ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی پرداخت می‌شود که از آبان‌ماه سال ۱۴۰۲ در دستور کار دولت قرار گرفته و تا پایان شهریورماه سال جاری ادامه خواهد داشت. امیدوارم از خبر پرداخت ۸۹۰ میلیارد تسهیلات تولید و اشتغال به لرستان راضی بوده باشید.

پرداخت ۸۹۰ میلیارد تسهیلات تولید و اشتغال به لرستان  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۷ ۰۲:۴۱:۴۳