پای ثابت صهیونیسم در قرآن سوزی‌ها

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پای ثابت صهیونیسم در قرآن سوزی‌ها به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت‌الاسلام سعید مهدوی عصر دوشنبه در محفل انس با قرآن کریم پره سر رضوانشهر، اظهار کرد: پیامبر (ص) در سایت احکامبانی، نوع دوستی و سایت احکامورزی نمونه و اسوه بودند.
وی با تاکید بر لزوم تقویت وحدت در جامعه، افزود: وحدت رمز توسعه، پیشرفت و تعالی جامعه است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه پراکندگی‌ها و انشقاق در جامعه با مهجوریت قرآن اتفاق می‌افتد، گفت: قرآن ریسمان محکم و مؤثر جامعه اسلامی برای رسیدن به وحدت است.
مهدوی با بیان اینکه ایجاد اتحاد رویه در جامعه منجر به وحدت حقیقی می‌شود، اضافه کرد: تمسک حد الهی و قرآن کریم مسیر را برای اتحاد حقیقی و وحدت الهی هموار می‌کند.
وی با بیان اینکه رسول خدا قرآن ناطق است، افزود: کتاب الهی قرآن صامت است و قرآن ناطق و صامت دو ریسمان محکم برای رسیدن به باری تعالی است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به آسیب‌های سبک شماری به قرآن بیان کرد: عدم توجه، تأمل و عمل به قرآن جامعه را به انحطاط و نابودی می‌کشاند
حجت الاسلام مهدوی با بیان اینکه دشمن برای مهجوریت قرآن برنامه ریزی کرده است، گفت: دشمن می‌خواهد قرآن در زندگی اجتماعی، سیاسی، فرهنگی و سبک زندگی افراد هیچ نقشی نداشته باشد.
وی با اشاره به تلاش‌های دشمن و صهیونیسم جهانی علیه قرآن افزود: هر جا صحبت از مهجوریت قرآن، قرآن سوزی و تعدی و هتک حرمت به کتاب آسمانی می‌شود پای صهیونیسم در میان است.
مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه ایجاد تمدن نوین اسلامی از مسیر قرآن می‌گذرد، گفت: توجه به قرآن و عمل به آن جامعه را به سمت تمدن سازی هدایت می‌کند. امیدوارم از خبر پای ثابت صهیونیسم در قرآن سوزی‌ها راضی بوده باشید.

پای ثابت صهیونیسم در قرآن سوزی‌ها  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۳ ۰۲:۳۸:۳۰