پایگاه های مقاومت بسیج سدی در مقابل اهداف دشمنان است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پایگاه های مقاومت بسیج سدی در مقابل اهداف دشمنان است به گزارش خبرنگار سایت احکام، سردار سرتیپ علی رزمجو سه شنبه شب در گردهمایی شورای تحول محلات اسلامی که با حضور مسئولین رده‌های بسیج برگزار شد ضمن تبریک فرارسیدن سالروز حماسه ساز آزادسازی خرمشهر گفت: هدف دشمنان جمهوری اسلامی ایران از اعمال جنگ شناختی در کشور ما این است که اعتقادات جامعه را با اقدامات خود کمرنگ کنند به همین دلیل شایسته است همانطور که در دوران دفاع مقدس مجاهدان اسلام اهداف دشمنان را با اتکای به ایمان خود سرنگون می‌کردند در حال حاضر نیز شایسته است جامعه با اتکای به ایمان و به کارگیری جهاد تبیین جنگ‌های شناختی دشمنان را خنثی کنند.
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر با بیان اینکه کشورما در دوران دفاع مقدس دچار فقر در داشتن تجهیزات نظامی بود تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به دلیل دارا بودن معنویات، خون پاک شهدا و رهنمودهای امام راحل در دوران دفاع مقدس با حداقل امکانات نظامی حداکثر بهره را در جهت پیشرفت در جنگ و عقب راندن دشمنان را می‌برد.
سردار رزمجو مساجد را در جامعه بسیار مهم دانست و خاطرنشان کرد: سنگر سیاست، دیانت و معنویت در جامعه اسلامی مساجد است و شایسته است در جهت جذب هرچه بهتر افراد به سوی مساجد مسئولین امر اهتمام ویژه‌ای داشته باشند.
فرمانده سپاه امام صادق علیه السلام استان بوشهر قوت گرفتن پایگاه‌های مقاومت بسیج را سدی بر اهداف دشمنان دانست و بیان کرد: شایسته است تمام پایگاه‌های مقاومت بسیج با به کارگیری فرماندهان فعال و جهادی در راستای تقویت و قوی کردن این پایگاه‌ها تلاشی مضاعف کنند تا همیشه روبروی اهداف دشمنان جمهوری اسلامی ایران پایگاه‌های مقاومت بسیج همچون سدی ظاهر شوند. امیدوارم از خبر پایگاه های مقاومت بسیج سدی در مقابل اهداف دشمنان است راضی بوده باشید.

پایگاه های مقاومت بسیج سدی در مقابل اهداف دشمنان است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۴ ۰۲:۳۷:۵۷