پایگاه اشغالگران آمریکایی در عین الاسد مجدداً هدف قرار
گرفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پایگاه اشغالگران آمریکایی در عین الاسد مجدداً هدف قرار
گرفت
به گزارش سوالات شرعی و احکام، منابع محلی در عراق بامداد سه‌شنبه گزارش دادند که گروه‌های عراقی بار دیگر به محل استقرار اشغالگران آمریکایی در پایگاه «عین الاسد» حمله کردند.
بر اساس این گزارش، این حمله با استفاده از دو پهپاد صورت گرفته است.
منابع مطلع اعلام کردند که درپی این حمله صدای چند انفجار در داخل این پایگاه شنیده شده است.
مقاومت اسلامی عراق با صدور بیانیه‌ای مسئولیت این عملیات را به عهده گرفته و تصریح کرده بود: رزمندگان مقاومت اسلامی عراق پایگاه اشغالگران آمریکایی در غرب عراق را با دو پهپاد هدف قرار دادند و اهداف خود در این پایگاه را به صورت مستقیم مورد هدف قرار دادند.
در روزهای گذشته پایگاه‌های نظامی آمریکا در عراق و سوریه در چندین نوبت هدف حملات پهپادی و راکتی قرار گرفته است.
در نتیجه چندین حمله به پایگاه عین الاسد و نیز میدان نفتی العمر و الشدادی در الحسکه سوریه طی چند روز گذشته تلفات انسانی در میان نیروهای اشغالگر آمریکایی ثبت شده و در نتیجه سه حمله پهپادی و موشکی نیروهای مقاومت اسلامی عراق به پایگاه هوایی عین الاسد در منطقه «البغدادی» در منطقه «هیت» در استان غرب الانبار عراق، یک پیمانکار خارجی و ۲ نفر از نظامیان آمریکایی کشته و ۶ نظامی دیگر آمریکایی زخمی شدند.
مقاومت اسلامی عراق به دنبال بمباران بیمارستان المعمدانی غزه توسط رژیم صهیونیستی، به آمریکا هشدار داد که از این پس حملات علیه پایگاه‌های آمریکایی در خاک عراق آغاز می‌شود. امیدوارم از خبر پایگاه اشغالگران آمریکایی در عین الاسد مجدداً هدف قرار
گرفت
راضی بوده باشید.

پایگاه اشغالگران آمریکایی در عین الاسد مجدداً هدف قرار
گرفت  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۳۱ ۰۲:۳۸:۴۹