پایگاه‌های امداد دریایی استان بوشهر ساماندهی می‌شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پایگاه‌های امداد دریایی استان بوشهر ساماندهی می‌شوند به گزارش خبرنگار سایت احکام، احسان ایزدپناه چهارشنبه شب در آئین افتتاح سوله امدادی دیلم اظهار داشت: این سوله امدادی به متراژ ۴۵۰ متر مربع با اعتبار سه میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان احداث شده است و فاز دوم آن شامل دیوار کشی و حصار خواهد بود در آینده اجرا خواهد شد ضمن اینکه در صورت تأمین اعتبار لازم در مجاورت این سوله امدادی، سوله چند منظوره مدیریت بحران که قابلیت سالن ورزشی هم دارد احداث خواهد شد.
وی در مورد برنامه‌های توسعه‌ای هلال احمر استان بوشهر خاطر نشان کرد: پایگاه امدادی خیر ساز جم که در هفته دولت عملیات اجرایی آن آغاز شد تلاش می‌کنیم تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر بیان کرد: با توجه به درخواست‌ها و مطالبات مردم و مسئولان، احداث پایگاه‌های امدادی در محور دشتستان به تنگستان و محور ساحلی تنگستان به دیر در دستور کار بوده و پیگیری‌ها برای تأمین زمین و اعتبار هم در حال انجام است.
ایزدپناه یادآور شد: در مورد پایگاه‌های امداد دریایی هم پیگیری‌های لازم برای تأمین زمین پایگاه امداد دریایی در گناوه، دیر، کنگان، بوشهر و دلوار در حال انجام است تا با تکمیل تجهیزات لازم این پایگاه‌ها ساماندهی شوند و در صورت تأمین اعتبار لازم، قایق‌های امدادی در این نقطه به روز خواهند شد.
وی در مورد وضعیت آشیانه بالگرد امدادی هلال احمر هم گفت: در صورت تخصیص اعتبار مورد نظر، آشیانه بالگرد امدادی هلال احمر در سال جاری تعیین تکلیف خواهد شد.
مدیرعامل هلال احمر استان بوشهر افزود: با توجه به اینکه اعتبار ساخت پروژه ساختمان آموزشی امدادی جم از محل اعتبارات دور دوم سفر ریاست جمهوری است در صورت تخصیص اعتبار، این پروژه تا سال آینده به بهره برداری می‌رسد. امیدوارم از خبر پایگاه‌های امداد دریایی استان بوشهر ساماندهی می‌شوند راضی بوده باشید.

پایگاه‌های امداد دریایی استان بوشهر ساماندهی می‌شوند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۸-۳۱ ۰۲:۳۸:۴۰