پایان قدرت نمایی اراذل و اوباش در استان ایلام

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پایان قدرت نمایی اراذل و اوباش در استان ایلام به گزارش خبرنگار سایت احکام، عبدالوهاب بخشنده شامگاه شنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: حسب دستورات قضایی به ضابطین امنیتی و اطلاعاتی یکی از اراذل و اوباش سابقه دار استان دستگیر و دو قبضه اسلحه کمری، سلاح سرد و مواد مخدر از وی کشف و ضمن تفهیم اتهام، جهت رسیدگی قضایی به شعبه بازپرسی ارجاع شده است.
وی ضمن تشکر از رصد و اشراف اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان (عج)، سازمان اطلاعات سپاه استان و پلیس امنیت و اطلاعات فراجا گفت: تامین امنیت عمومی و اجتماعی جامعه، مقابله با اراذل اوباش و برهم زنندگان آرامش مردم وظیفه اصلی دستگاه قضایی علی الخصوص دادستانی می‌باشد که با تلاش نیروهای امنیتی انتظامی و همراهی و همکاری عموم مردم قابل اجرا و دستیابی خواهد بود.
دادستان مرکز استان ضمن هشدار قانونی به اشرار و اوباش درپایان تاکید کرد: دادستانی با رعایت حقوق شهروندی و تلاش دراین حوزه و ابلاغ دستورات قضایی لازم جهت آرامش روانی مردم، با کسانی که عامدا آرامش و امنیت مردم را وسیله اهداف سودجویانه خود قرار دهند با شدت و وفق قانون برخورد خواهد نمود و دراین مسیر محکم و استوار هستیم. امیدوارم از خبر پایان قدرت نمایی اراذل و اوباش در استان ایلام راضی بوده باشید.

پایان قدرت نمایی اراذل و اوباش در استان ایلام  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۰۱ ۰۲:۴۰:۰۳