پایان اجرای عملیات روکش بزرگراه بافق – یزد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پایان اجرای عملیات روکش بزرگراه بافق – یزد محمدصالح عابدی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام با بیان اینکه اجرای عملیات روکش بزرگراه بافق – یزد پایان یافته است، اظهار کرد: عملیات روکش ۵.۴ کیلومتر از بزرگراه بافق – یزد از محدوده مسجد ابوالفضل تا پل مهندس اسدی با اعتباری بالغ بر ۳۷ میلیارد ریال پایان یافته است.
وی ضمن تقدیر از پیگیری و تلاش پرسنل و عوامل راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان بافق عنوان کرد: این پروژه به مدت ۱۰ روز کاری به سرانجام رسیده است.
عابدی از آغاز عملیات راهسازی سیروس آباد خبر داد و گفت: احداث این جاده باعث صرفه جویی در وقت، سوخت و کاهش مسیر می شود و این در حالی است که بسیاری از مردم بافق با شهرستان‌های کوهبنان و کرمان ارتباط دارند.
وی با بیان اینکه راه های ارتباطی در ایجاد اشتغال، رونق اقتصادی و توسعه نقش بسزایی دارند، اظهار کرد: تلاش می کنیم ساخت این جاده به گونه ای باشد که نه تنها مردم استان‌های یزد و کرمان بلکه مردم مناطق مرکزی و جنوبی کشور بتوانند از این مسیر بهره‌مند شوند. امیدوارم از خبر پایان اجرای عملیات روکش بزرگراه بافق – یزد راضی بوده باشید.

پایان اجرای عملیات روکش بزرگراه بافق – یزد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۷ ۰۲:۴۰:۴۰