پایانه های مرزی آذربایجان غربی ساماندهی می شوند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پایانه های مرزی آذربایجان غربی ساماندهی می شوند به گزارش خبرنگار سایت احکام، محمد صادق معتمدیان روز یکشنبه در جلسه ساماندهی شورای مبادلات مرزی استان افزود: زیرساخت های پایانه ای و گمرکات استان به دلیل مرزی بودن و ارایه خدمات بهینه به مسافران و گردشگران تقویت می شود.
وی تاکید کرد: با توجه به تردد تعداد بسیاری از مسافران از مرز بازرگان در ایام عید نوروز، لازم است امکانات بهداشتی و نمازخانه در پایانه بازرگان توسعه یابد.
معتمدیان با تاکید بر توسعه زیرساخت های لازم در ایام پیک سفرها اظهار کرد: لازم است این موضوعات در طرح جامع تهیه شده برای این پایانه مرزی گنجانده شود.
استاندار آذربایجان غربی با تاکید بر تقویت قرنطینه های دامی و نباتی در پایانه های مرزی اضافه کرد: نیروی کار و استانداردهای قرنطینه های دامی و نباتی همه نیازمند تقویت و ارتقا هستند.
معتمدیان با اشاره به شناسایی مشکلات در گمرکات اظهار کرد: لازم است خلأهای موجود شناسایی و در اسرع وقت رفع شوند.
استاندار آذربایجان غربی ادامه داد: شرکت ها و دستگاه های خدمات رسان هم لازم است ۲۴ ساعته در این مکان ها برای ارایه خدمات مطلوب و به موقع حضور داشته باشند.
در این جلسه که به صورت وبینار با فرمانداران شهرهای مرزی استان از جمله ماکو، سردشت، پیرانشهر و اعضای شورا برگزار شد، ناظر گمرکات آذربایجان غربی به ارایه گزارشی از وضعیت پایانه مرزی بازرگان و مشکلات این مرز پرداخت. امیدوارم از خبر پایانه های مرزی آذربایجان غربی ساماندهی می شوند راضی بوده باشید.

پایانه های مرزی آذربایجان غربی ساماندهی می شوند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۳-۲۵ ۰۲:۴۱:۴۶