پاک‌ترین و سالم‌ترین انتخابات‌ها در جمهوری اسلامی ایران
است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پاک‌ترین و سالم‌ترین انتخابات‌ها در جمهوری اسلامی ایران
است
به گزارش خبرنگار سایت احکام، سعید حیدری چهارشنبه شب در مراسم گرامیداشت روز دانشجو در جمع دانشجویان دانشگاه‌های تنگستان اظهار داشت: در خاکی که رئیس‌علی دلواری و محمد احمدی جوان‌ها پرورش داده می‌شوند و رشد و نمو پیدا می‌کنند و به جهان معرفی می‌شوند قطعاً انتظار همین تعالی، ترقی، پیشرفت، اقتدار صلابت و شکوه است.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر اضافه کرد: اگر امروز ایران اسلامی در جایگاهی به عنوان جایگاه تعیین کننده در نظم نوین جهانی قرار گرفته است مرهون همین جانفشانی‌های شخصیت‌ها در تمام نقاط ایران اسلامی است.
وی ادامه داد: امروز مسئله غزه مسئله اول جهان اسلام است و پژوهش در بحث کیفیت رخدادهایی که در این باریکه اتفاق می‌افتد به اولویت دار بودن این مسئله و اهمیت توجه مسئله ما را رهنمون می‌کند.
وی افزود: امروز دنیای استکبار در جنگ قدرتی که به دنبال آن و تسلط بر تمامی عالم و انسان‌ها است به هر قیمتی حتی کشتن و خون ریزی، غارت، چپاول و اشغال، ابایی از کودک کشی، قتل عام زنان، جوانان، کودکان، بمباران مدرسه، دانشگاه‌ها؛ بیمارستانها، تن دادن به جنایات جنگی برای تحقق اهداف خصمانه و نامشروع خود ندارد.
حیدری یاد آور شد: امروز جنایات جنگی که در غزه توسط رژیم کودکش اسرائیل در حال تحقق و رخ داد است به عینه می‌بیند.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: آیا این بیماران ها، کودک کشی‌ها، نسل کشی‌ها جز استکبار استبداد نیست.
وی تصریح کرد: امروز نقش دانشگاه، آموزش و پرورش، دانشجو، دانش آموز در پرداختن به ظلم و جنایاتی که توسط رژیم کودک کش رژیم صهیونیستی و پشتیبان حقیقی و جنایات کار اصلی در عالم بشریت دولت تروریست آمریکا است.
حیدری ادامه داد: امروز دانشجویان و دانش آموزان ما با اولویت باید تلاش کنند که نقش خود را در تبیین جنایات جنگی رژیم کودکش صهیونیستی با تحقیق؛ پژوهش و اجتماعات اعتراضی مشخص کنند.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر اضافه کرد: مسئله انقلاب اسلامی و نقش آن در دفاع از ملت‌های آزاده، از آرمان‌ها، دین مبین اسلام و تمامی چیزی‌هایی که به سمت صلح و زندگی بر مبنا ارزش‌ها سوق می‌دهد، است.
وی یاد آور شد: در طول نزدیک به ۴۵ سال گذشته از عمر با برکت انقلاب اسلامی اگر پژوهش کنید به خوبی خواهید دید در هیچ سالی و برهه‌ای جمهوری اسلامی ایران روزی پشت سر نگذاشته مگر استکبار به مکر و حیله به ایجاد تنش، آشوب، اخلال در مسیر پیش رونده انقلاب اسلامی اقدام کرده است.
حیدری بیان کرد: دشمن ابایی از ریختن خون دانشمندان، دانشجویان، تحریم داروهای بیماران خاص کودکان پروانه‌ای نداشته و از هیچ ظرفیتی برای وارد کردن ضربه به جمهوری اسلامی ایران به عنوان محور اصلی مقاومت و حرکت اصلی در نظم نوین جهانی غافل نبوده است و امروز در تاریخ ۴۵ سال جمهوری اسلامی ایران در چه نقطه‌ای قرار گرفته است.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر ادامه داد: از ابتدای استقرار جمهوری اسلامی ایران ابزار اصلی رژیم‌های استکبار و اشتغال گر در مواجه با جمهوری اسلامی ایران تحریم بوده است
وی افزود: تمام سیاست‌هایی که ایادی استکبار به صورت منفصل در جای جای کره خاکی علیه بعضی دولت‌ها استفاده کردند و همان تاکتیک‌ها که به صورت منفصل هم بودند و دولت‌هایی را از پایی در آوردند همه این تاکتیک‌ها را تجمیع و علیه دولت جمهوری اسلامی به کار بردند اما با این وجود دولت جمهوری اسلامی ایران در چه نقطه‌ای و چه سطح در حال حاضر قرار گرفته است..
حیدری گفت: زمانی که سیم خار دار را از ایران دریغ می‌کردند و در یک آرایش جنگی علیه جمهوری اسلامی تمام قد علیه ایران ترسیم و تحریم می‌کردند در حال که از کمترین امکانات برخوردار بودیم می ببینم جمهوری اسلامی ایران مقتدرانه به برکت همین دانشجویان، دانش آموزان و جوانان و زنان به سطحی رسیده است که امروز هر جایی جنگی اتفاق می‌افتد که بر مبنای نگاه خصمانه رژیم‌های استکباری نسبت حضور جمهوری اسلامی ایران را ادعا می‌کنند.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر اضافه کرد: در بحث جنگی که در حال حاضر در باریکه غزه در فلسطین و جنایات رژیم کودک کش صهیونیستی در حال تحقق است امروز می‌بینید که تمام مجامع نگاهشان به کنش و عکس العمل جمهوری اسلامی ایران پیرامون این رخدادها است و دولت جمهوری اسلامی ایران را مورد رصد قرار می‌دهند.
وی یاد آور شد: هر جایی که جمهوری اسلامی ایران از آن حمایت کرد آن رخداد محکوم به موفقیت است.
حیدری اضافه کرد: امروز فضا برای نفوذ دشمن از طریق زمین، هوا و دریا متأثر از این اقتدار بسته شده و حوزه نفوذ دشمن ادراک و ذهن است و ما با کمترین نگران از تهاجم دشمن از زمین، هوا و دریا مواجهه هستیم به برکت همین قدرتی که جمهوری اسامی ایران متأثر از استفاده از ظرفیت جوانان ارزشمند این آب و خاک است.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر ادامه داد: دشمن در حوزه ادرک تلاش می‌کند با نا امیدی در جامعه، اقشار مختلف را تغییر بدهد چرا که می‌داند آنجایی که یک فردی ناامید؛ جامعه‌ای بیمناک شد از آینده خودش با مسئله مواجهه و خلاهایی به وجود می‌آید که می‌تواند با استفاده از آن خلاءها ظرفیت‌های خود را به کار گیرد امروز در فضاهای مجاز و رسانه عمیقاً بر روی تهاجم بر روی ذهن برنامه ریزی کرده است
وی بیان کرد: امروز فضایی برای عرضه ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها برای تمامی رده‌های سنی و اقشار اعم از دانشجو، دانش آموز آماده است و اختصاص به دهه خاصی نیست.
حیدری اضافه کرد: دشمن امروز تلاش می‌کند از آینده خودتان شما را بیمناک و ناامید کند و یک آینده‌ای که سر نوشت خودشان خواهد بود برای شما به تصویر بکشد و باید بدانید که روند پیشرفت و اقتدار در جمهوری اسلامی ایران بی وقف ادامه دارد و ذره از خدمت رسانی به مردم و محرومان غفلت نمی‌شود
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر تصریح کرد: این امر یک امر قطعی است چرا که ظرفیت‌های ما با این باورها و اندیشه‌ای که از سردار شهد حاج قاسم سلیمانی از عمق وجود خودش یاد می‌کند از آرمانی که سردار شهد حاج قاسم سلیمانی در را آن به شادت رسید قطعاً خروجی این آرمان مدیری جهادی؛ اندیشمند معتقد به نظام و آرمان‌های انقلاب است.
وی گفت: نگاه دولت مردمی جمهوری اسلامی ایران استفاده از ظرفیت جوانان، زنان اندیشمند، نخبه‌ها، دانشجویان فرزانه است و نباید هیچ حاشیه‌ای شما را از تحقق اهدافتان باز دارد، آنچه مقرر است فکر، اعلام، موضوع حتماً پژوهش کنید.
حیدری افزود: دشمن خود آنچه می‌گوید باور ندارد، درباره زن زندگی و آزادی حرف می‌زند اما به زنان فلسطین و غزه را از فاصله صفر شلیک می‌کند یا آنها را در معرض شدید ترین بمباران‌ها قرار می‌دهد.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر افزود: دشمن از زن زندگی و آزادی سخن می‌گوید اما آنها را از حقوق اولیه خودشان که تحصیل است بواسطه پوششی که دارد باز می‌دارد و آنچه آنها می‌گویند عکسش عمل می‌کنند.
وی یاد آور شد: ۱۱ اسفند ما یک رخداد ویژه ای خواهیم داشت که انتخابات است، انتخابات کانون توجه دشمن از سال گذشته تا به امروز و حتی در سال‌های گذشته بوده است و در هریک از انتخابات شاهد هستید دشمن با برنامه ریزی های ویژه ای یا به دنبال فضا سازی پیرامون آن انتخابات یا به دنبال چالش کشیدن موضوعات حاشیه انتخابات است.
حیدری اضافه کرد: حضور در میدان و مشارکت انتخابات امری است که دشمن برای آن برنامه ریزی کرده است هم در حوزه امنیت و هم در مشارکت انتخابات تلاش می‌کند فضا امنیتی انتخابات را تحت الاشعاع قرار دهد، بعد از مسئله‌ای که در باریکه غزه اتفاق افتاد و جنایات رژیم صهیونیستی و شکست غیر غیر قابل ترمیمی که این رژیم متحمل شده قطعاً به دنبال آسیب رساندن به جمهور اسلامی ایران به عنوان حامی محور مقاومت خواهد بود و برنامه ویژه ای برای که امنیت انتخابات تحت الاشعاع قرار دهد، دارد.
مدیر کل سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری بوشهر ادامه داد: همه شما برداران و خواهران، دانشجویان و دانش آموزان نقش اساسی در اصلی تبیین اهمیت مشارکت در انتخابات دارید انتخابات مظهر قدرت، مشروعیت این ملت است.
وی گفت: پاک‌ترین و سالم‌ترین انتخابات در جمهوری اسلامی ایران شاهد هستیم و قطعاً با حضور چنین جمعی، دانشجویان و دانش آموزان انتخابات پیشرو یک انتخابات حماسی خواهد بود و در جمهوری اسلامی ایران اسفند ماه حماسه دیگر رقم خواهند زد و نقش شما اساسی و اصلی است.
وی گفت: در این انتخابات تلاش کنید که از ظرفیت خود در راستای تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی و خنثی سازی راهبرد دشمن که قصد با مواجهه و مقابله با این انقلاب را دارد استفاده کنید. امیدوارم از خبر پاک‌ترین و سالم‌ترین انتخابات‌ها در جمهوری اسلامی ایران
است
راضی بوده باشید.

پاک‌ترین و سالم‌ترین انتخابات‌ها در جمهوری اسلامی ایران
است  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۰۷ ۰۲:۳۹:۴۷