پانزدهمین نشست هم‌اندیشی تولیدکنندگان محتوای تبلیغی برگزار
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پانزدهمین نشست هم‌اندیشی تولیدکنندگان محتوای تبلیغی برگزار
شد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، پانزدهمین نشست هم‌اندیشی تولیدکنندگان محتوای تبلیغی (هم‌قلم) با حضور حجج اسلام قمی، رئیس سازمان تبلیغات اسلامی، تقی زاده، رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و دبیر نهضت ملی «زندگی با آیه ها»، قنبریان؛ استاد حوزه و دانشگاه و نمایندگانی از ۴۰ مجموعه تولیدکننده محتوای تبلیغی، با محوریت تولید محتوای قرآنی به ویژه برای ماه محرم، به میزبانی سازمان دارالقرآن الکریم برگزار شد.
در این نشست رئیس سازمان تبلیغات اسلامی طی سخنانی به وجود ظرفیت عظیم حرکت هم‌افزای ملی زندگی با آیه‌ها اشاره و بر استفاده بیش از پیش مجموعه‌های تبلیغی و ترویجی از محتواهای قرآنی تاکید کرد.
حجت‌الاسلام تقی زاده؛ رئیس سازمان دارالقرآن الکریم و دبیر نهضت ملی «زندگی با آیه ها» به ارائه گزارشی از فعالیت‌های گسترده انجام شده این طرح در ماه مبارک رمضان پرداخت.
در ادامه این نشست نمایندگان بیش از ۴۰ مجموعه تولید محتوای تبلیغی به بیان نظرات و دیدگاه‌های خود نسبت به تولید محتوا در حوزه قرآن به ویژه در ماه محرم پرداختند.
شایان ذکر است شبکه ملی تولیدکنندگان محتوای تبلیغی (هم‌قلم) شبکه‌ای متشکل از ۵۰ گروه تولیدکننده محتوای تبلیغی که مطابق با نیاز روز جامعه محتوای روشمند، جذاب و مهندسی‌شده در اختیار مبلغین و کنشگران فرهنگی قرار می‌دهد که از مهمترین و برجسته‌ترین این مجموعه‌ها می‌توان به امیر بیان، به سوی ملکوت، بیان معنوی، قلم زن، سیره شهدا، منبر آسمانی و … اشاره کرد. امیدوارم از خبر پانزدهمین نشست هم‌اندیشی تولیدکنندگان محتوای تبلیغی برگزار
شد
راضی بوده باشید.

پانزدهمین نشست هم‌اندیشی تولیدکنندگان محتوای تبلیغی برگزار
شد  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۱۷ ۰۲:۴۶:۰۶