پالما به مرحله نیمه نهایی صعود کرد/ طیبی بازهم گل سرنوشت ساز
زد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پالما به مرحله نیمه نهایی صعود کرد/ طیبی بازهم گل سرنوشت ساز
زد
به گزارش خبرنگار سایت احکام، در ادامه مرحله پلی آف مسابقات لیگ دسته اول فوتسال اسپانیا از ساعت ۱۹ امروز به وقت محلی تیم پالما میهمان تیم نویا آپوستولی بود که این بازی با نتیجه ۴ بر ۳ به سود پالما به پایان رسید.
حسین طیبی بازیکن ایرانی در این مسابقه برای پالما به میدان رفت در حالی که مسلم اولادقباد دیگر بازیکن ایرانی برای دومین بازی متوالی و به دلیل مصدومیت در لیست پالما حضور نداشت.
در حالی که بازی بعد از تساوی ۳ به ۳ در وقت‌های قانونی به وقت اضافه کشید طیبی در دقیقه ۴۳ گل چهارم و پیروزی بخش پالما را به ثمر رساند و یکبار دیگر برای تیمش سرنوشت ساز شد.
پالما که در بازی نخست خود برابر آپوستولی با نتیجه ۸ بر ۲ پیروز شده بود، با کسب دومین برد برابر این تیم راهی مرحله نیمه نهایی شد و در این مرحله شنبه آینده با تیم خاین روبرو خواهد شد.
پالما که چند هفته پیش با بازیکنان ایرانی خود به عنوان قهرمانی لیگ قهرمانان اروپا دست یافته بود، در تلاش است تا این فصل عنوان قهرمانی لیگ اسپانیا را هم از آن خود کند و بارسلونا، مدافع عنوان قهرمانی را پشت سر بگذارد. امیدوارم از خبر پالما به مرحله نیمه نهایی صعود کرد/ طیبی بازهم گل سرنوشت ساز
زد
راضی بوده باشید.

پالما به مرحله نیمه نهایی صعود کرد/ طیبی بازهم گل سرنوشت ساز
زد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۵-۲۸ ۰۲:۳۸:۲۲