پادگان شهید کاوه به هفتمین یادمان شهدای آذربایجان‌غربی تبدیل
شد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پادگان شهید کاوه به هفتمین یادمان شهدای آذربایجان‌غربی تبدیل
شد
به گزارش خبرنگار ایرنا، سردار محمدحسین رجبی عصر پنجشنبه بازدید از بازسازی پادگان شهید محمود کاوه مهاباد افزود: این پادگان به صورت شب‌مانی به عنوان یادمان دوران دفاع مقدس پذیرای زائران اقصی نقاط کشور خواهد بود.
وی ادامه داد: این پادگان و محل کار سردار شهید محمود کاوه میعادگاه بزرگان و شخصیت‌های فاخر دوران جنگ است که شایستگی بازسازی و ساماندهی بیشتر از طرف مسؤولان استانی را نیز دارد.
فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی بیان کرد: پادگان شهید کاوه در آینده به عنوان مرکز کاروان‌های راهیان نور نیز مطرح شده و تلاش می‌کنیم ضمن بازسازی آن، عقب ماندگی بازسازی یادمان‌های شهدا را با کمک مسؤولان در منطقه جبران کنیم.
سردار رجبی بیان کرد: زائران دوران دفاع مقدس با مراجعه به این پادگان ضمن بیعت با شهدا، امام شهدا و مقام معظم رهبری، جلوه‌ای از رشادت و ایثارگری رزمندگان را خواهند دید.
همچنین در ادامه این بازدید با حضور فرمانده سپاه شهدای آذربایجان غربی ۲۲ فقره جهیزیه از طرف سپاه به نوعروسان تحت پوشش نهادهای حمایتی واگذار شد.
شهید محمود کاوه از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دوران دفاع مقدس محسوب می‌شود و فرماندهی تیپ ۱۵۵ ویژه شهدا را برعهده داشت.
این شهید والامقام در شهریور ۱۳۶۵ حین عملیات کربلای ۲ به شهادت رسید. امیدوارم از خبر پادگان شهید کاوه به هفتمین یادمان شهدای آذربایجان‌غربی تبدیل
شد
راضی بوده باشید.

پادگان شهید کاوه به هفتمین یادمان شهدای آذربایجان‌غربی تبدیل
شد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۴ ۰۲:۴۴:۱۲