پادشاه اردن و وزیر خارجه انگلیس درباره فلسطین رایزنی
کردند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر پادشاه اردن و وزیر خارجه انگلیس درباره فلسطین رایزنی
کردند
به گزارش سوالات شرعی و احکام، دیوان پادشاهی اردن با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که پادشاه اردن امروز پنجشنبه در امان، میزبان «جیمز کلورلی» وزیر خارجه انگلیس بود.
آژانس خبری «آناتولی» شامگاه پنجشنبه گزارش داد که عبدالله دوم، پادشاه اردن در دیدار با وزیر خارجه انگلیس آخرین تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی را بررسی کردند و دو طرف بر اهمیت تشدید تلاش‌ها برای بهبود اوضاع نسبی و کاهش تنش‌ها در اراضی فلسطینی تاکید کردند.
عبدالله دوم و کلورلی درباره توقف هرگونه اقدام یکجانبه از سوی تل آویو که به بی‌ثباتی و تضعیف فرصت تحقق صلح بیانجامد، گفت وگو کردند.
پادشاه اردن مجدداً بر لزوم تحقق صلح عادلانه و فراگیر براساس راه حل ایجاد کشور مستقل فلسطینی در مرزهای ۱۹۶۷ به پایتختی قدس شرقی را تضمین کند، تاکید کرد.
گفتنی است وزیر خارجه انگلیس در سفر به منطقه غرب آسیا ابتدا وارد قطر شد و سپس به کویت رفت و در آخرین مقصد خود وارد اردن شد.
اراضی فلسطینی این روزها شاهد تنش فزاینده‌ای میان فلسطینیان با نیروهای اشغالگر قدس در پی تداوم یورش تندروهای صهیونیستی به مسجد الاقصی است. امیدوارم از خبر پادشاه اردن و وزیر خارجه انگلیس درباره فلسطین رایزنی
کردند
راضی بوده باشید.

پادشاه اردن و وزیر خارجه انگلیس درباره فلسطین رایزنی
کردند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۷-۲۸ ۰۲:۴۱:۳۶