«ولز» حریف آسانی برای ایران نیست/ نیاز به استراتژی جدید
داریم

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر «ولز» حریف آسانی برای ایران نیست/ نیاز به استراتژی جدید
داریم
ایمان عالمی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام و در خصوص شکست سنگین ۶ بر ۲ ایران برابر انگلستان گفت: با توجه به انتخاب ۱۱ نفر اصلی برای دیدار برابر انگلستان، همه از این اتفاق متعجب شدند در حالی که بودند بازیکنانی که می‌توانستند از ابتدا در ارنج حضور داشته باشند اما نیمکت نشین شده و جای خود را به نفراتی داند که کسی فکر نمی‌کرد آنها از ابتدا در ترکیب اصلی قرار بگیرند.
عالمی در مورد دیدار روز جمعه تیم ملی برابر ولز هم گفت: بازی ولز و آمریکا را تماشا کردم. هر دو تیم یک نیمه را از آن خود کردند. ولز حریف آسانی برای ما نخواهد بود. کادر فنی باید از لحاظ روحی و روانی، تیم را از این شرایط بحرانی بیرون بیاورد و آماده دیدار برابر ولز کند.
این کارشناس فوتبال ادامه داد: بازی ای که می‌تواند نقش تعیین کننده‌ای در صعود ایران به مرحله بعد داشته باشد. اگر می‌خواهیم به مرحله بعد صعود کنیم و یا حذف شایسته ای داشته باشیم باید با استراتژی جدید به میدان برویم. استرس را از خود دور کرده، مسائل حاشیه‌ای را فراموش کنیم و تنها تمرکز بازیکنان بر روی موفقیت برابر ولز باشد تا بتوانیم از این مرحله به دور بعد صعود کنیم. امیدوارم از خبر «ولز» حریف آسانی برای ایران نیست/ نیاز به استراتژی جدید
داریم
راضی بوده باشید.

«ولز» حریف آسانی برای ایران نیست/ نیاز به استراتژی جدید
داریم  در تاریخ ۲۰۲۲-۱۱-۲۵ ۰۲:۴۴:۵۵