ولایت فقیه بزرگترین مؤلفه قدرت ایران است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ولایت فقیه بزرگترین مؤلفه قدرت ایران است به گزارش خبرنگار سایت احکام، حجت الاسلام ستار علیزاده امروز پنجشنبه در یادواره شهید گمنام و ۶۶ شهید والامقام دستک و حومه آستانه اشرفیه و گرامیداشت شهدای مدافع حرم و امنیت استان گیلان با بیان اینکه امروز حرف اول را در دنیا اسلام می‌زند، اظهار کرد: به برکت وجود انبیا و اولیای الهی بویژه در قرن اخیر به برکت نفس پاک امام عزیز، شهدا و بصیرت و همراهی مردم انقلابی اقتدار مکتب نبوی و علوی بیش از هر زمان دیگر نمود دارد.
مدیر کل اوقاف و امور خیریه گیلان از آینده نگری پیامبر مکرم اسلام در سرنوشت دین و اسلام گفت و افزود: پیامبر گرامی اسلام از تکلیف آینده بشریت نگران بود و سرنوشت جبهه دینی، اسلامی و همراهی این جبهه دینی و اسلامی با ولی جامعه، ولی الهی، رهبر الهی جامعه اسلامی و دینی است.
حجت‌الاسلام علیزاده مظلومیت ائمه معصومین در گذشته عدم همراهی مردم، خواص و نخبگان جامعه با ولی زمان بیان کرد و گفت: فراز و نشیب در جبهه دینی از توطئه‌های دشمن با ظرفیت‌ها مادی، سخت افزارها، نرم افزارها و تبلیغات فراوان با همراهی خواص، نخبگان و مردم جامعه با ولی جامعه خنثی می‌شود.
وی امنیت و رسیدن به اهداف دنیوی، اخروی، نیازمندی‌های مادی و معنوی در عرصه‌های مختلف را مشروط به یکتا پرستی و ایمان به خدا عنوان کرد و گفت: هر کجا که همراه با مکتب الهی بوده عزت و اقتدار کسب کرده و هر کجا فاصله گرفتند ضرر دیدند.
مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان گیلان بزرگترین مؤلفه قدرت نرم ایران اسلامی را ولایت فقیه بیان کرد و افزود: همواره ایران مظهر حقیقت ولایت مداری و حرکت در مسیر ولایت و امامت بوده است، با همه دشمنی‌ها با مؤلفه قدرت توانسته عالمانه، مجاهدانه فتنه‌ها را یکی پس از دیگری خنثی کند.
وی به سفر اخیر ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: رئیس جمهور انقلابی در مهد استکبار قرآن دست می‌گیرد و عکس پرافتخار حاج قاسم سلیمانی را بلند می‌کند که نشان از عزت، اقتدار و قدرت دارد.
حجت‌الاسلام علیزاده به دغدغه مندی شهدا نسبت به ولایت فقیه در زندگی نامه شأن اشاره کرد و گفت: دغدغه‌ای که پیامبر گرامی، امیرالمومنین علی (ع) و اهل بیت (ع) و شهدا و امام زمان دارند تبعیت از ولایت فقیه است. امیدوارم از خبر ولایت فقیه بزرگترین مؤلفه قدرت ایران است راضی بوده باشید.

ولایت فقیه بزرگترین مؤلفه قدرت ایران است  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۹-۲۲ ۰۲:۴۰:۰۲