وقوع سیلاب در سه روستای زرندیه/هیچ واحد مسکونی دچار آسیب
نشد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وقوع سیلاب در سه روستای زرندیه/هیچ واحد مسکونی دچار آسیب
نشد
امید محترمی در گفتگو با خبرنگار سایت احکام؛ در تشریح آخرین وضعیت وقوع سیلاب در مناطقی از شهرستان زرندیه گفت: از حوالی ساعت ۱۶ روز چهارشنبه ۱۷ خردادماه بارش سنگینی در سطح شهر زاویه و روستاهای اطراف در قالب پدیده همرفتی آغاز و جریان عظیمی از سیلاب از طرف این مناطق به سمت برخی روستاها جریان پیدا کرد.
مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی ادامه داد: درنتیجه این سیلاب به هیچ واحد مسکونی آسیب وارد نشد اما راه ارتباطی سه روستای عشایری آغذی گنگ، قشلاق نظرلو و راحتلو مسدود و آب و برق این مناطق نیز قطع شد.
محترمی اضافه کرد: بلافاصله با حضور تیم‌های امدادی و خدماتی مسیر ارتباطی روستاهای مذکور بازگشایی و برق و آب روستاهای آسیب دیده در کمترین زمان ممکن وصل گردید.
مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی با اشاره به خسارات این سیلاب بیان کرد: به تعدادی از دامداری‌ها و بخش‌هایی از کشاورزی منطقه آسیب وارد شد و تاکنون تلف شدن ۱۴ رأس دام سبک توسط تیم‌های ارزیاب دامپزشکی مورد تأیید قرار گرفته است.
محترمی خاطرنشان کرد: در جریان این حادثه علاوه بر مدیریت صحنه توسط فرماندار شهرستان زرندیه، نماینده ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی و مدیرکل مدیریت بحران استان نیز در محل حضور داشتند، همچنین اعضای ستاد مدیریت بحران شهرستان همزمان در منطقه حاضر و هماهنگی لازم شکل گرفت.
مدیرکل مدیریت بحران استان مرکزی تأکید کرد: هم اکنون شرایط مناطق آسیب دیده تحت کنترل است و علیرغم حجم گسترده سیلاب هیچ‌گونه آسیبی به منازل و افراد وارد نشده است.
محترمی اذعان داشت: از ابتدای هفته ستاد مدیریت بحران استان در اطلاعیه‌ای نسبت به خطر وقوع سیلاب در سطح استان هشدار داد و اعضای ستاد مدیریت بحران استان در حالت آماده باش بوده‌اند. امیدوارم از خبر وقوع سیلاب در سه روستای زرندیه/هیچ واحد مسکونی دچار آسیب
نشد
راضی بوده باشید.

وقوع سیلاب در سه روستای زرندیه/هیچ واحد مسکونی دچار آسیب
نشد  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۰۸ ۰۲:۴۴:۳۷