وقوع تیراندازی در بروکسل/ ۲ نفر جان باختند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وقوع تیراندازی در بروکسل/ ۲ نفر جان باختند به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از آناتولی، در پی تیراندازی فردی در بروکسل، پایتخت بلژیک ۲ نفر جان خود را از دست دادند و چندین نفر دیگر زخمی شده‌اند.
بر اساس گزارش منابع رسانه‌ای محلی، حدود ساعت ۱۹:۱۵ به وقت محلی، فردی سوار بر موتورسیکلت در نزدیکی میدان «سانکتلت» بروکسل اقدام به تیراندازی کرد و سپس پیاده و وارد ساختمانی شد.
این حادثه در نزدیکی استادیوم «هیسل» بروکسل رخ داد و گفته می‌شود عامل تیراندازی، لباس نارنجی به تن داشته است. این حادثه خشونت آمیز قبل از بازی مقدماتی «یورو یوفا» بین سوئد و بلژیک در نزدیکی ورزشگاه هیسل رخ داده است.
روزنامه هلندی زبان Het Laatste Nieuws (HLN) گزارش داد است که عامل این جنایات ویدئویی را در فیسبوک منتشر کرده است که در آن ادعا می‌کند یکی از اعضای داعش است.
در ادامه روزنامه هلندی زبان این اتفاق را به حمله رژیم صهیونیستی به غزه ربط داده است و نوشته است: با حمله اسرائیل تنش‌های مذهبی در جهان افزایش یافته است.
بر این اساس، جزئیات بیشتری از این حادثه تیراندازی تاکنون منتشر نشده است. امیدوارم از خبر وقوع تیراندازی در بروکسل/ ۲ نفر جان باختند راضی بوده باشید.

وقوع تیراندازی در بروکسل/ ۲ نفر جان باختند  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۰-۱۷ ۰۲:۳۸:۰۲