وقوع آتش سوزی هتل تاریخی ایران در انزلی

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وقوع آتش سوزی هتل تاریخی ایران در انزلی شعبان جعفری در گفت و گو با خبرنگار سایت احکام با اشاره به جزئیات آتش سوزی هتل ایران در انزلی اظهار کرد: ساعت ۲۲:۳۰ امشب خبر حریق ساختمان تاریخی هتل ایران انزلی به مرکز دریافت اخبار آتش نشانی گزارش شد.
وی ادامه داد: پس از کسب اطلاع از آتش سوزی یگان‌های آتش نشانی در محل حادثه حضور پیدا کرده و اقدام به اطفا حریق کردند.
رئیس شورای اسلامی شهر انزلی با بیان اینکه ساختمان هتل ایران انزلی از بناهای میراثی است، گفت: ساختمان هتل ایران انزلی از ساختمان‌های قدیمی و تاریخی این شهر بوده و استحکام بنا فرسوده و مستهلک است.
جعفری با اشاره به همراهی همه دستگاه‌ها در اطفای حریق هنگام ایران بیان کرد: نیروهای هلال احمر، سازمان بنادر، نیروی دریایی و دیگر دستگاه‌ها به یگان آتش نشانی در اطفای حریق کمک کردند.
وی با بیان اینکه ۹۰ درصد حریق کنترل و مهار شده است، افزود: تلاش‌ها برای اطفای کامل حریق ساختمان هتل ایران انزلی ادامه دارد.
رئیس شورای شهر انزلی با اشاره به عمدی یا سهوی بودن آتش سوزی هتل تاریخی این شهر اضافه کرد: فعلاً نمی‌توان در خصوص چرایی آتش سوزی هتل تاریخی ایران اظهار نظر کرد و باید در این خصوص کارشناسی صورت گیرد. امیدوارم از خبر وقوع آتش سوزی هتل تاریخی ایران در انزلی راضی بوده باشید.

وقوع آتش سوزی هتل تاریخی ایران در انزلی  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۵ ۰۲:۴۰:۰۱