وزیر راه و شهرسازی فردا به اصفهان سفر می‌کند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وزیر راه و شهرسازی فردا به اصفهان سفر می‌کند به گزارش خبرنگار سایت احکام، سایت احکامداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی فردا سه‌شنبه ۶ تیرماه به منظور افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های مسکن و راه و نیز بازدید از دیگر طرح‌های عمرانی فعال در این حوزه به استان اصفهان سفر می‌کند.
افتتاح همزمان ۶۶۵ واحد مسکونی شامل ۳۰۵ واحد تکمیلی مسکن سایت احکام، ۲۹۶ واحد مسکن ایثارگران بهارستان و ۶۴ واحد پروژه مشارکتی در بهارستان و آغاز همزمان عملیات اجرایی ۵۲ هزار و ۹۸۵ واحد مسکونی در ۴۰ شهر استان اصفهان از جمله برنامه‌های فردا صبح وزیر راه و شهرسازی در اصفهان است.
بذرپاش قرار است از شرکت هواپیماسازی ایران (هسا) و پروژه قطار سریع السیر اصفهان- تهران نیز بازدید کند.
همچنین افتتاح پل دوم شهر گز و بهره برداری از ۴۶۰ کیلومتر روکش آسفالت در سطح استان شامل (۳۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی و ۱۶۰ کیلومتر راه روستایی) و اهدا قرارداد واگذاری زمین به خانواده‌های دارای ۲ معلول از دیگر برنامه‌های وزیر راه و شهرسازی در اصفهان خواهد بود.
وی سپس در جلسه شورای مسکن استان در محل استانداری اصفهان حضور خواهد یافت.
افتتاح باند دوم زواره- اردستان و اهدا قرارداد واگذاری زمین به یک هزار و ۱۰۰ خانواده مشمول طرح جوانی جمعیت در ۱۳ شهر اصفهان بطور همزمان، برنامه پایانی سفر یک روزه وزیر راه و شهرسازی در اصفهان خواهد بود. امیدوارم از خبر وزیر راه و شهرسازی فردا به اصفهان سفر می‌کند راضی بوده باشید.

وزیر راه و شهرسازی فردا به اصفهان سفر می‌کند  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۷ ۰۲:۴۱:۱۹