وزیر امور خارجه روز پاسدار را تبریک گفت

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وزیر امور خارجه روز پاسدار را تبریک گفت به گزارش سوالات شرعی و احکام، وزیر امور خارجه با اشاره به نقش غرورآفرین پاسداران در کنار سایر نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران در پاسداری از آرمانهای انقلاب اسلامی، حفاظت از مرزها، تأمین امنیت کشور و ملت، مبارزه با تروریسم و ارتقا اقتدار این مرز و بوم، روز پاسدار را به فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تبریک گفت.
متن امیرعبداللهیان بدین شرح است:
سردار سرلشکر پاسدار حسین سلامیفرمانده کل محترم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
سلام علیکمسوم شعبان سالروز ولادت فرخنده حضرت امام حسین (ع) و روز پاسدار را به جنابعالی و همه پاسداران غیور و سرافراز کشور تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.بی‌شک نقش غرورآفرین پاسداران عزیز در کنار سایر نیروی مسلح جمهوری اسلامی ایران در پاسداری از آرمان‌های انقلاب اسلامی، حفاظت از مرزها، تأمین امنیت کشور و ملت، مبارزه با تروریسم و ارتقا اقتدار این مرز و بوم، از صفحات زرین و درخشان تاریخ انقلاب اسلامی به شمار می‌رود.
مزید توفیق آنجناب و همه برادران و خواهران گرامی در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در خدمت به اسلام و ایران عزیز و پاسداری از آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی حضرت آیت‌الله العظمی امام خامنه‌ای (مدظله‌العالی) را از خدای عزیز و حکیم مسئلت دارم. امیدوارم از خبر وزیر امور خارجه روز پاسدار را تبریک گفت راضی بوده باشید.

وزیر امور خارجه روز پاسدار را تبریک گفت  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۲-۱۴ ۰۲:۳۸:۴۹