وزارت خارجه قطر تابعیت ۱۱ فرد آزاد شده از غزه را اعلام
کرد

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وزارت خارجه قطر تابعیت ۱۱ فرد آزاد شده از غزه را اعلام
کرد
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از روسیا الیوم، رادیو ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که در چهارمین گروه از توافق تبادل اسرا با حماس علاوه بر آزادی ۱۱ اسیر اسرائیلی، ۶ تایلندی نیز در راه اسرائیل هستند.
از سوی دیگر، ماجد الانصاری، سخنگوی وزارت امور خارجه قطر در پیامی در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) نوشت: از ۱۱ فرد آزاد شده از غزه ۳ نفر دارای تابعیت فرانسه، ۲ نفر دارای تابعیت آلمان و ۶ نفر هم دارای تابعیت آرژانتین هستند.
ساعتی پیش جنبش حماس فلسطین خبر داد که لیست اسامی اسرایی را که قرار است امروز از زندان‌های رژیم صهیونیستی آزاد شوند، تحویل گرفته است.
حماس با اشاره به اینکه قرار است سه زن و ۳۰ کودک اسیر آزاد شوند، خبر داد که چهارمین گروه از اسرای اسرائیلی را به صلیب سرخ تحویل داده است.
آتش‌بس انسانی در نوار غزه از ساعت ۷ صبح روز جمعه به وقت محلی (سوم آذر) وارد فاز اجرایی شده است. این آتش‌بس به مدت ۴ روز ادامه داشت و امروز به مدت دو روز دیگر نیز تمدید شد.
این آتش‌بس به منظور ارسال کمک‌های امدادی به نوار غزه و مبادله اسرا اجرا شده است. تاکنون دو مرحله از تبادل اسرا با کمک نیروهای صلیب سرخ اجرا شده است. امیدوارم از خبر وزارت خارجه قطر تابعیت ۱۱ فرد آزاد شده از غزه را اعلام
کرد
راضی بوده باشید.

وزارت خارجه قطر تابعیت ۱۱ فرد آزاد شده از غزه را اعلام
کرد  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۱-۲۸ ۰۲:۳۶:۵۷