وزارت جنگ تل‌آویو در قرق معترضان؛ «جنگ بس است، فورا مذاکره
کنید»

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وزارت جنگ تل‌آویو در قرق معترضان؛ «جنگ بس است، فورا مذاکره
کنید»
به گزارش سوالات شرعی و احکام به نقل از اسپوتنیک، روزنامه یدیعوت آحارانوت در گزارشی اعلام کرد که هزاران نفر از ساکنان اراضی اشغالی به همراه خانواده اسرای اسرائیلی موجود در غزه در اعتراض به سیاست‌های کابینه جنگی بنیامین نتانیاهو با حرکت به سمت منطقه «کریا»، مقر وزارت جنگ و ارتش رژیم صهیونیستی خواستار توقف جنگ و مذاکرات فوری برای تبادل اسرا نزد حماس شدند.
بر پایه این گزارش، تظاهرکنندگان معترض صهیونیستی در شعارهای خود ضد سران کابینه نتانیاهو خواستار «بازگرداندن فوری افراد ربوده شده» و شعار «ما ربوده شدگان در غزه را رها نمی‌کنیم و همین حالا توافق مبادله کنید.» سر دادند.
معترضان به همراه خانواده‌های اسرای صهیونیست نزد حماس پیشتر در تهدیدی آشکار ضد سران کابینه اعلام کرده بودند که تا زمانی که شورای وزرای جنگ طرحی برای آزادی اسیران ارائه نکند، تمامی فعالیت‌های خود را به منطقه‌ای که وزارت دفاع در آن مستقر است، منتقل خواهند کرد.
پیشتر شامگاه شنبه، خانواده‌های اسرای اسرائیلی نزد حماس در بیانیه‌ای با تاکید بر لزوم توافقنامه فوری با حماس برای بازگشت اسرا اعلام کردند که «عملیات نظامی جان اسرای آنان را نجات نخواهد داد». امیدوارم از خبر وزارت جنگ تل‌آویو در قرق معترضان؛ «جنگ بس است، فورا مذاکره
کنید»
راضی بوده باشید.

وزارت جنگ تل‌آویو در قرق معترضان؛ «جنگ بس است، فورا مذاکره
کنید»  در تاریخ ۲۰۲۳-۱۲-۱۷ ۰۲:۳۹:۰۴