ورود سامانه بارشی جدید به جو استان کرمانشاه

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ورود سامانه بارشی جدید به جو استان کرمانشاه محمدعلی زورآوند در گفت‌وگو با خبرنگار سایت احکام اظهار کرد: بر اساس بررسی آخرین داده‌های هواشناسی، هوای استان امروز (شنبه) نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعت همراه با وزش باد، رگبارهای بهاری و احتمالاً رعدوبرق پیش بینی می‌شود.
وی افزود: در روز یکشنبه موقتاً از شدت ناپایداری در سطح استان کاسته می‌شود.
مدیرکل هواشناسی استان کرمانشاه تصریح کرد: هرچند با توجه به رطوبت بالای موجود در جو، علاوه بر رشد ابر ممکن است در برخی نقاط استان شاهد رگبارهای موقت باران نیز باشیم.
وی ادامه داد: به دنبال این شرایط در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه گذر موج ناپایدار دیگری، مجدداً سبب بارندگی همراه با رعدوبرق و در برخی نقاط رگبار تگرگ (البته نه به شدت و گستردگی سامانه اخیر) خواهد شد.
به گفته زورآوند بارش که در روز دوشنبه، در نیمه غربی و نواحی شمالی استان، از شدت بالاتری برخوردار خواهد بود؛ بخصوص در نواحی یاد شده، آبگرفتگی معابر و رواناب را به همراه خواهد داشت.
وی افزود: در روز سه شنبه بارشها غالباً به شکل رگبارهای موقت و پراکنده خواهد بود.
مدیرکل هواشناسی کرمانشاه تصریح کرد: از روز چهارشنبه تا پایان هفته با تضعیف شرایط ناپایدار، بارش قابل توجهی برای استان پیش بینی نمی‌شود.
وی یادآور شد: دمای هوا که امروز و فردا بتدریج افزایش می‌یابد؛ در روزهای دوشنبه تا چهارشنبه کاهش و در دو روز پایانی هفته روندی افزایشی خواهد داشت. امیدوارم از خبر ورود سامانه بارشی جدید به جو استان کرمانشاه راضی بوده باشید.

ورود سامانه بارشی جدید به جو استان کرمانشاه  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۵-۰۵ ۰۲:۴۲:۴۵