ورزشکاران کردستانی به توسعه ورزش همت گماشته‌اند

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر ورزشکاران کردستانی به توسعه ورزش همت گماشته‌اند به گزارش خبرنگار سایت احکام، آمنه غلام‌ویسی شامگاه سه شنبه در آئین تجلیل از بازیکنان، کادر فنی و حامیان تیم کانی کردستان حاضر در لیگ برتر فوتبال بانوان ایران با اشاره به حمایت همه جانبه استانداری و در رأس آن معاونت امور اقتصادی استاندار کردستان از حوزه ورزش اظهار کرد: خوشبختانه در کردستان مسئولینی خدمتگزار و پای کار وجود دارند که تمام قد در کنار جامعه ورزشکاران ایستاده‌اند.
وی تصریح کرد: بسیاری از برنامه‌های برگزار شده در دو حوزه ورزش و جوانان با حمایت و همکاری استانداری کردستان و معاونت اقتصادی انجام شده که باید این حمایت مسؤولان ارشد استانی را ستود.
مدیرکل ورزش و جوانان کردستان اضافه کرد: یکی از کارهای بزرگی که در سال گذشته با همکاری و حمایت استانداری صورت گرفت ورود گروه صنعتی مجموعه کارخانجات لاستیک بارز نمایندگی کردستان به حمایت از تیم‌های ورزشی استان بود که به عنوان یکی از دغدغه‌های همیشگی جامعه ورزشی ما مطرح بوده که خوشبختانه این مهم محقق شد و امیدواریم در آینده بنگاه‌های اقتصادی دیگر استان به حمایت از بخش ورزش ورود پیدا کنند.
وی همت والای ورزشکاران و جامعه ورزشی استان کردستان را ستود و گفت: بسیاری از ورزشکاران ما اگرچه از تیم‌های مطرح کشور و حتی از سایر کشورهای دیگر نیز پیشنهادهای بالایی دارند اما به دلیل عِرق و تعصب خدمت به ورزش کردستان تاکنون حاضر نشده‌اند که استان خود را ترک کنند و در کنار تمامی کمبودها توانسته‌اند افتخارآفرینی کرده و نام کردستان را طنین‌انداز میادین مختلف ورزشی کنند. امیدوارم از خبر ورزشکاران کردستانی به توسعه ورزش همت گماشته‌اند راضی بوده باشید.

ورزشکاران کردستانی به توسعه ورزش همت گماشته‌اند  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۰ ۰۲:۴۲:۲۶