وحدت کشورهای عربی واسلامی سلاح بزرگ مسلمانان دردفاع از
فلسطین است

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر وحدت کشورهای عربی واسلامی سلاح بزرگ مسلمانان دردفاع از
فلسطین است
به گزارش سوالات شرعی و احکام، سیدعمار حکیم، رئیس جریان حکمت ملی عراق در خطبه‌های نماز عید سعید فطر در بغداد با اشاره به تدوام جنایت‌های ددمنشانه رژیم صهیونیستی در نوار غزه اعلام کرد که سکوت جامعه جهانی در برابر جنایت‌های این رژیم در غزه امری مشکوک است.
رئیس جریان حکمت ملی عراق در خطبه‌های ویژه عید سعید فطر تاکید کرد که نفرت پراکنی و جاه طلبی این رژیم در منطقه دو مانع اساسی در تحقق صلح و آرامش در منطقه است.
عمار حکیم افزود: در سطح منطقه‌ای، منطقه ما گزینه‌ای جز صلح ندارد و بدون به رسمیت شناختن حقوق همگان صلح فراگیر در کار نخواهد بود.
وی با اشاره به اینکه رژیم صهیونیستی تمثیل‌گر گفتمان خشونت طلبی و نفرت پراکنی در منطقه است، تصریح کرد که هر جا تلاشی برای آرامش و صلح میان کشورهای منطقه آغاز می‌شود، صهیونیست‌ها فوراً برای ایجاد تنش و بحران وارد عمل می‌شوند.
رئیس جریان حکمت عراق با اشاره به فریبکاری این رژیم و نفوذ آن در سطوح جهانی قدرت افزود: این رژیم غاصب جز زبان خون و فتنه را نمی‌فهمد، بدیهی‌ترین معاهدات بین‌المللی را زیر پا می‌گذارد و به ارزش‌های انسانی کم‌ترین احترامی نمی‌گذارد.
عمار حکیم گفت: با وجود قطع‌نامه الزام‌آور شورای امنیت، گوش‌های این نظام غاصب در برابر فراخوان‌های آرامش و توقف جنگ ناشنواست و در این میان سکوت جامعه جهانی نیز مشکوک است.
حکیم در خطبه‌های خود با بیان اینکه اتحاد کشورهای عربی و اسلامی عاملی در جهت تقویت مناسبات کشورهای منطقه است، خواستار تعمیق گفت‌وگوهای سازنده و پایه‌های تفاهم میان آنها شد.
وی تاکید کرد که تعمیق مناسبات و همدلی کشورهای عربی و اسلامی بزرگ‌ترین سلاح این امت ضد رژیم غاصب قدس است تا با این سلاح از فلسطین مظلوم دفاع کنیم. امیدوارم از خبر وحدت کشورهای عربی واسلامی سلاح بزرگ مسلمانان دردفاع از
فلسطین است
راضی بوده باشید.

وحدت کشورهای عربی واسلامی سلاح بزرگ مسلمانان دردفاع از
فلسطین است  در تاریخ ۲۰۲۴-۰۴-۱۱ ۰۲:۴۱:۰۳