واکنش گروه‌های فلسطینی به تجاوز پهپادی به جنین/ اعلام هویت
شهدا

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر واکنش گروه‌های فلسطینی به تجاوز پهپادی به جنین/ اعلام هویت
شهدا
به گزارش سوالات شرعی و احکام، در پی حمله پهپادی تروریستی رژیم موقت صهیونیستی به خودرویی در شهر جنین، مقامات و گروه‌های مقاومت فلسطینی با انتشار بیانیه شدیداللحنی واکنش نشان دادند و اعلام کردند که مقاومت در برابر جنایت دشمن صهیونیستی ساکت نمی‌نشیند و به دفاع از ملت فلسطین ادامه خواهد داد.
در جنایت شامگاه امروز یگان پهپادی صهیونیست‌ها به خودروی جوانان فلسطینی در شهر جنین، سه نفر از نیروهای مقاومت فلسطین به شهادت رسیدند.
در همین ارتباط، اسماعیل رضوان از رهبران حماس در واکنش به جنایت صهیونست‌ها اعلام کرد که استفاده از پهپاد در عملیات‌ها علیه فلسطینیان در جنین تحولی خطرناک است و مقاومت را به تشدید رویارویی با اشغالگران در این منطقه فرامی‌خوانیم.
از سوی دیگر، عبدالجواد العطار از رهبران جهاد اسلامی در واکنش به این عملیات تروریستی بزدلانه صهیونیست‌ها گفت: مقاومت در برابر جنایت دشمن صهیونیستی ساکت نمی‌نشیند و به دفاع از ملت فلسطین ادامه خواهد داد.
در همین راستا، جبهه آزادی‌بخش فلسطین اعلام کرد که ملت قهرمان و مقاوم فلسطین در هر کوی و برزن به زودی پاسخ جنایات صهیونیست‌ها را خواهد داد و اشغالگران بهای این تجاوز آشکار را که به شهادت سه تن از جوانان فلسطینی انجامید، خواهد داد؛ پاسخ مقاومت علیه این جنایت و ترور به زودی در میدان نبرد عملی خواهد شد و اراده مقاومت با شهادت جوانان مقاومت متوقف نخواهد شد.
«حازم قاسم» سخنگوی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با صدور بیانیه‌ای در واکنش به ترور امشب صهیونیست‌ها اعلام کرد که استفاده ارتش دشمن صهیونیستی از پهپادها در ترور جوانان فلسطینی اقدامی خطرناک است و به زودی با واکنش کوبنده ملت و مقاومت فلسطین پاسخ داده خواهد شد.
«منذر الحایک» سخنگوی جنبش فتح نیز در واکنش به ترور بزدلانه امشب صهیونیست‌ها در بیانیه‌ای اعلام کرد که حکومت تندرو اشغالگران باید مسئولیت جنایت غدار امشب را بپذیرند؛ جنایت بزدلانه امشب را گروهک‌های حامی نتانیاهو در شهر جنین مرتکب شدند.
جنبش مجاهدین فلسطینی نیز با صدور بیانیه‌ای اعلام کردند که جنایت امشب صهیونیست‌ها بزدلانه بود و بدون انتقام گیری پایان نخواهد یافت.
گردان جنین (وابسته به جنبش حماس) در واکنش به شهادت سه تن از مجاهدان فلسطینی در جریان حمله پهپادی شامگاه امروز صهیونیست‌ها به خودروی حامل آنان در شهر جنین اعلام کرد که این جنایت در جنین بدون مجازات نخواهد بود
اسامی شهدای امشب حمله پهپادی صهیونیست‌ها به خودروی حامل جوانان فلسطینی در جنین
گروهان‌های قدس گردان جنین در همین راستا در بیانیه‌ای شهادت ۳ نفر از مبارزان مقاومت بر اثر حمله پهپادی ارتش رژیم صهیونیستی به منطقه‌ای در نزدیکی جنین را تسلیت گفت.
گردان جنین اسامی این ۳ شهید را بدین گونه اعلام کرد:
شهید صهیب عدنان الغول (۲۷ ساله) از فرماندهان میدانی گردان جنین، شهید اشرف مراد السعدی (۱۷ ساله) و شهید محمد بشار عویس (۲۸ ساله) یکی از فرماندهان گردان شهدای الاقصی.
گفتنی است در جریان حمله پهپادی شامگاه امروز صهیونیست‌ها به خودرویی در نزدیک ایست و بازرسی «الجلمه» واقع در شمال شهر جنین، سه تن از نیروهای مقاومت فلسطینی به شهادت رسیدند.
به گزارش منابع فلسطینی، ارتش اشغالگر صهیونیستی از تحویل پیکرهای این سه شهید به هلال احمر فلسطینی خودداری کرده است. امیدوارم از خبر واکنش گروه‌های فلسطینی به تجاوز پهپادی به جنین/ اعلام هویت
شهدا
راضی بوده باشید.

واکنش گروه‌های فلسطینی به تجاوز پهپادی به جنین/ اعلام هویت
شهدا  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۲۲ ۰۲:۴۳:۱۸