واکنش جدی تشکیلات خودگردان به تسریع شهرک‌سازی در کرانه
باختری!

به گزارش سوالات احکام و شرعی در خبر واکنش جدی تشکیلات خودگردان به تسریع شهرک‌سازی در کرانه
باختری!
به گزارش سوالات شرعی و احکام، دبیر کل کمیته اجرایی سازمان آزادی‌بخش فلسطین و وزیر امور شهری تشکیلات خودگردان از تحریم یک نشست با طرف صهیونیستی خبر داد.
وبگاه قطری «العربی الجدید» گزارش داد که کابینه رژیم موقت صهیونیستی امروز یکشنبه طرحی را تصویب کرد که بر اساس آن، روند صدور مجوز ساخت در شهرک‌های صهیونیستی واقع در کرانه باختری کوتاه‌تر می‌شود.
بر پایه این گزارش، این تصمیم بر خلاف وعده‌هایی است که مسئولان صهیونیست در نشست‌هایی که در اردن و مصر با تشکیلات خودگردان فلسطین برگزار شد، به رام الله دادند. صهیونیست‌ها گفته بودند که دیگر شهرکسازی را گسترش نخواهند داد.
«حسین الشیخ» دبیرکل کمیته اجرایی آزادی‌بخش فلسطین در حساب توئیتری خود نوشت: «در پی تصمیم کابینه اسرائیل درباره تسریع مراحل توسعه شهرک‌سازی در کرانه باختری و مأمور کردن وزیر دارایی آن برای این امر، تصمیم گرفتیم نشست (فردا دوشنبه) کمیته عالی اقتصادی دو طرف، لغو شود».
به نوشته وبگاه العربی الجدید، الشیخ همچنین گفت که مقامات فلسطین در حال بررسی و اتخاذ تصمیماتی در خصوص روابط با تل‌آویو هستند. امیدوارم از خبر واکنش جدی تشکیلات خودگردان به تسریع شهرک‌سازی در کرانه
باختری!
راضی بوده باشید.

واکنش جدی تشکیلات خودگردان به تسریع شهرک‌سازی در کرانه
باختری!  در تاریخ ۲۰۲۳-۰۶-۱۹ ۰۲:۳۷:۳۹